ALTINÖZ'DEN 10 NİSAN POLİS HAFTASI MESAJI

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 174. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Baş

Genel 09.04.2019, 11:52 09.04.2019, 11:52
14
ALTINÖZ'DEN 10 NİSAN POLİS HAFTASI MESAJI
banner36

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 174. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Altınöz, yayımladığı mesajında, "Türkiye Cumhuriyeti Devletinin öncelikli görevi, ülkemizde yaşamakta olan insanların huzur ve güven içerisinde hayatlarını sürdürmelerini sağlamaktır. Osmanlı Devletinde 10 Nisan 1845 tarihinde kurulan Emniyet Teşkilatımız, 174 yıldır yasalar çerçevesinde kamu düzeninin korunması, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için büyük bir özveri ile canla, başla çalışmış ve günümüzde de aynı kararlılık ve azim ile bu görevini sürdürmektedir" dedi.

Başkan Altınöz, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Ülkemizde olduğu gibi ilimizde görev yapan güvenlik güçlerimiz de yaptığı başarılı çalışmalarla şehrimizi bir huzur kenti haline getirmişlerdir. Önleyici kolluk çalışmalarının yanında örnek Sosyal Sorumluluk projelerine de ağırlık veren Polis Teşkilatımız, hem iyi günde, hem de kötü günde halkımızın yanında olmaya devam etmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle; Polis Teşkilatının Kuruluşunun 174'ncü yıldönümünü kutlarken, şehit polislerimizi rahmetle anıyor, gazi, emekli ve görevine devam eden polislerimize de sağlık, esenlik, mutluluk ve başarılar diliyorum." 

Yorumlar (0)
17
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74