ALTINÖZ, 'KARABÜKÜMÜZE HAYIRLI OLSUN'

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, yerel seçimlerde adaylarının netlik kazandığını açıkladı. Altınöz, “Be

Genel 23.11.2018, 18:57 23.11.2018, 18:57
43
ALTINÖZ, 'KARABÜKÜMÜZE HAYIRLI OLSUN'
banner36
AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, yerel seçimlerde adaylarının netlik kazandığını açıkladı. Altınöz, “Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal'ın bütün deneyimini ve çalışkanlığını Karabük'ümüze aktararak şehrimize büyük bir kazanım sağlayacağından eminiz. Karabükümüze hayırlı olsun” dedi.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av.İsmail Altınöz, 2019 yılı Mart ayında gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde Karabük Belediye Başkanı adaylarının Prof. Dr. Burhanettin Uysal olduğunu açıkladı.
Altınöz, yaptığı yazılı açıklamada şunları dile getirdi;

“Günlerdir kamuoyunda merakla beklenen AK Partimizin Karabük Belediye Başkan Adayı, birikimleri ve müstesna kişiliğiyle teşkilatlarımızın ve Karabükümüzün çok kıymetli değeridir. Karabükümüze teşkilatımıza ve kendilerine hayırlı olmasını temenni ediyorum. Belediye Başkan Adayımız Sayın Prof. Dr. Burhanettin Uysal’ın bütün deneyimini ve çalışkanlığını Karabükümüze aktararak şehrimize büyük bir kazanım sağlayacağından eminiz. AK Parti ailesi ve AK Parti Sevdalıları DURMAK YOK YOLA DEVAM DİYEREK Sayın Başkanımız Prof. Dr. Burhanettin Uysal'ın arkasında dimdik durarak büyük bir tarih yazacaktır. Karabükümüze hayırlı olsun.”
Yorumlar (0)
15
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74