ALTINÖZ 'KARABÜK GELİŞMEYE DEVAM EDİYOR'

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti iktidarı döneminde Karabük’te eğitimden sağlık hizmetlerine, yol ve köylere hizmet geti

banner108
Genel 28.05.2018, 15:36 28.05.2018, 15:36
35
ALTINÖZ 'KARABÜK GELİŞMEYE DEVAM EDİYOR'
banner36

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti iktidarı döneminde Karabük’te eğitimden sağlık hizmetlerine, yol ve köylere hizmet getirme çalışmalarından kurum binalarının yenilenmesine kadar birçok alanda 16 yıldır büyük çalışmalar yapıldığını belirtti.

Bu gelişmelerden bir yenisine de Karabük Üniversitesi genişleme sahası içerisine kurulacak olan uçuş eğitim pisti olduğunu söyleyen Başkan Altınöz sözlerine şöyle devam etti; “Karabük’ümüzün ileri gelen iş adamlarından Şefik Dizdar Bey’in katkıları ile Karabük Üniversitemizin genişleme sahasına kurulacak olan uçuş eğitim pisti için çalışmalarımız çok hızlı bir şekilde devam ediyor. Bilindiği gibi Milletvekilimiz Prof. Dr. Burhanettin Uysal’ın rektörlüğü döneminde gündeme alınan ve çalışmalarına devam edilen uçuş pisti için şuanda kamulaştırma çalışmaları sürüyor. Karabük Üniversitemizde kamulaştırma ve diğer çalışmaları tamamladığında arazi hayırsever iş adamı Şefik Bey’e teslim edilecek.”

Ülke genelinde ve Karabük özelinde AK Parti iktidarının yatırımlarının devam edeceğini sözlerine ekleyen Başkan Altınöz; “ AK Partimiz insan odaklı, hizmet odaklı çalışmalarına devam edecek. Allah’ın izniyle de Karabük’ümüz her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren bir şehir olmaya devam edecektir” dedi.

Başkan Altınöz son olarak Karabük'e yapılan hizmetler için emeği geçen başta Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a Başbakan Sayın Binali Yıldırım'a, AK Parti Karabük Milletvekili 23. Dönem TBMM Başkanı Sayın Mehmet Ali Şahin' e ve Prof Dr Sayın Burhanettin Uysal'a hizmetleri için teşekkür etti

Yorumlar (0)
banner11
13
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74