ALİ KAYA 'SAFRANBOLU'NUN 50 YILINI İMAR EDECEĞİZ'

Ali Kaya, Talip Olduğumuz Görevin Bilincindeyiz   AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali KAYA, seç

Genel 01.03.2019, 18:23 01.03.2019, 18:23
24
ALİ KAYA 'SAFRANBOLU'NUN 50 YILINI İMAR EDECEĞİZ'
banner36

  • Ali Kaya, Talip Olduğumuz Görevin Bilincindeyiz


 

AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali KAYA, seçim çalışmalarına ara vermeden gece gündüz demeden çalıştıklarını, tek tek tüm Safranbolululara projelerini, neler yapmak istediklerini anlatacaklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemize kazandırdığı ‘İnsan Odaklı Belediyecilik’ anlayışı ile Memleket İşi, Gönül İşi diyerek yola çıktıklarını ifade eden Kaya “Safranbolu gerek ülkemiz gerek bölgemiz için önem taşıyan bir kent. Bu nedenle yüreğimizde taşıdığımız hizmet aşkı ile biz talip olduğumuz görevin bilincindeyiz. Bu nedenle tüm hemşerilerime gerçekleştireceğimiz her çalışmayı, projeyi anlatmaya devam edeceğiz.” dedi.

AK Parti Safranbolu Adayı Kaya “Tüm kadromuzla birlikte Safranbolu’nun 30-40 yılına sirayet edecek, halkı her açıdan rahatlatacak hamleler yapmayı, önemli projeler ile yola çıkmayı hedefliyoruz. Biz Safranbolu ve Safranbolu halkını seviyoruz. Bir gönül birlikteliğimiz var. Bunu gittiğimiz her evde, ziyaret ettiğimiz esnaflarımızda, parktaki küçük çocuğumuzda, emeklilerimiz de, işçimizde, memurumuzda, yolda karşılaştığımız hemşerimizde hissediyoruz. Bu anlamda şahsıma, İlçe Teşkilatımıza, Meclis Üyesi Adaylarımıza gösterilen ilgiye, destek ve dualara bir kez daha teşekkür ediyorum. İnşallah 1 Nisan projelerimizin hayata geçtiği, geleceğimizin teminatı yarınımız olan evlatlarımıza daha yaşanılır bir Safranbolu bırakabileceğimiz çalışmaları hep birlikte başlatacağımız bir tarih olacak” diye konuştu.
Yorumlar (0)
16
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74