ALİ KAYA 'HALKIMIZ BİZİ GÖNÜLDEN DESTEKLİYOR'

AK Parti Safranbolu Adayı Ali Kaya “Halkımız Bizleri Gönülden Destekliyor”   AK Parti Safranb

Genel 17.03.2019, 22:28 17.03.2019, 22:28
24
ALİ KAYA 'HALKIMIZ BİZİ GÖNÜLDEN DESTEKLİYOR'
banner36

  • AK Parti Safranbolu Adayı Ali Kaya “Halkımız Bizleri Gönülden Destekliyor”


 

AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Kaya ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Kaya seçim çalışmalarına start verdiği andan itibaren ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.  Zaman, mekân ve saat gözetmeksizin ziyaretlerini sürdüren AK Parti adayı Ali Kaya, bu kapsamda ev ziyaretlerinde de bulunuyor.

Ali Kaya, beraberinde İlçe Teşkilatı, Kadın ve Gençlik Kolları ile mahalle mahalle ev ziyaretlerini sürdürürken, gösterilen yakın ilgi gözlerden kaçmıyor.

Mahalle sakinleri ile sohbet edip fikir alışverişinde bulunan Kaya “Hemşerilerimiz sağ olsunlar, şu ana kadar ziyaret ettiğimiz hangi hane olursa olsun aynı teveccühle karşılanıyoruz. Halkımız 24 saat kime ulaşacaklarını, kimin kapısının her an açık olduğunun bilincinde Bu nedenle güvenebilecekleri ve başarılı olabilecek bir belediye başkanı istiyor. Biz bunun için varız.” dedi.

“Talip olduğumuz bu görevin bilincinde olup sıkmadık el çalmadık kapı bırakmayacağız. Bu şehre olan sevdamızı ve projelerimizi yorulmadan anlatmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullanan AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Kaya “Bizler gerek esnaf, gerekse İlçe Başkanlığı döneminde de halkla sürekli hemhal olan, dertleşen, sorunlara karşılıklı çözüm üretme çabalayan bir partinin zihniyetini taşıyoruz.  Çünkü yaşadığımız bu güzel şehri ve insanlarını seviyoruz. Vatandaşlarımız da bunun bilincinde. Tek amacımız geçmişin mirası olan bu güzel kentte hizmet bayrağını çok daha yukarılara çekmek ve ilçemizin gelecek elli yılını garantiye alacak olan projelerimizi bir an evvel hayata geçirmektir” diye konuştu.

Kaya, konuşmasını “Bizleri evlerine, gönüllerine kabul eden, güler yüzle karşılayıp dualarla uğurlayan tüm hemşerilerime bir kez daha sonsuz teşekkürlerimiz sunuyorum. 1 Nisanda Safranbolu güzel bir sabaha uyanacak ve projeler ivedilikle hayata geçemeye başlayacak” diyerek, noktaladı.
Yorumlar (0)
16
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74