AKŞENER KARABÜK'TE HALKA SESLENDİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Karabük'te partisinin il başkanlığı binasının açılış törenine katıldı. Güven Kavşağında toplana

banner73
Genel 13.02.2018, 21:23 13.02.2018, 21:23
30
AKŞENER KARABÜK'TE HALKA SESLENDİ
banner36

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Karabük'te partisinin il başkanlığı binasının açılış törenine katıldı.

Güven Kavşağında toplanan vatandaşlara seslenen Akşener, Afrin'de terör örgütü PYD/PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Ömer Bilal Akpınar'ın Safranbolu ilçesindeki ailesini ziyaret ettiğini anlattı.

Karabük'ün şehidine sahip çıktığını ve cenaze törenine on binlerin katıldığını hatırlatan Akşaner, "Bugün Afrin'deyiz ve bu bir zorunluluktur. Afrin'e elbette ordumuz oradaki PKK'lıları ortadan kaldırmak için gitmek  mecburiyetindedir. Bu bir zorunluluktur. Şanlı ordumuzun, kahraman Mehmetçiğimizin dün olduğu gibi bugünde arkasındayız." diye konuştu.

Afrin'de olma zorunluluğunu hükümete bağlayan Akşener,  hükümetin dış politikalarını eleştirdi. Karabük'ün bir emekliler şehri olduğunu savunan Akşener, kentteki birinci sorununun işsizlik olduğunu iddia etti. Konuşmanın ardından il başkanlığı binasının açılış kurdelesini kesen Akşener, partililerle görüştü.

Yorumlar (0)
8
açık
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74