AKPARTİ'DEN YENİ YIL ZİYARETLERİ

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Belke ve AK P

Genel 01.01.2019, 16:26 01.01.2019, 16:26
26
AKPARTİ'DEN YENİ YIL ZİYARETLERİ
banner36
AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Belke ve AK Parti Karabük Teşkilatı yeni yılda polis, hastane ve itfaiyecileri ziyaret etti.

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Burhanettin Uysal beraberinde AK Parti Karabük Teşkilatı ile yeni yıl dolayısıyla 3 Nisan Polis Karakolu, 5000 Evler Polis Karakolu, Bölge Trafik Şubesi, Karabük Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ile Fen İşleri, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Karabük Özel Medikar Hastanesi çalışanlarının yeni yılını kutlayıp lokum ikram etti.

Uysal polis karakolunda yaptığı konuşmada; "Ülkemizin güvenliğini tesis ettikleri için kahraman polisimize ve tüm emniyet teşkilatına çok teşekkür ediyorum. Bu vatanın birlik ve beraberliği için iç ve dış düşmanlara karşı  mücadele ederken şehit olan tüm polis kardeşlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum." dedi. AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Karabük'te polis memuru olan ve rektörlüğü sırasında Karabük Üniversitesinde okuyan öğrencilerle karşılaştı ve bir süre sohbet etti.

Yeni yılda halkın huzuru için nöbette olan itfaiye personelini teşekkürlerini sunan Uysal, "Yılbaşı hep bir heyecan. Bu heyecanı mutlu bir şekilde karşılamak isteyenler; bir de o mutluluğu yaşamak isteyen halkımızın mutluluğunu bozmadan yılbaşını geçirmesi için nöbette olanlar var. Bu özellikle halkımızın huzuru ve mutluluğu için yılbaşını daha rahat bir ortamda geçirebilmek için mesai yapan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Tabi itfaiye olarak sadece yeni yılda değil, sizin yaptığınız çalışma 365 gün önemli." diye konuştu.

AK Parti heyeti, Karabük Eğitim Araştırma Hastanesi ve Karabük Özel Medikar Hastanesini ziyaret ederek yeni yıla çalışarak giren sağlık çalışanlarının yeni yıllarını kutlayıp, hastanede yatarak tedavi olan hastalara da geçmiş olsun dileklerini ilettiler. İlk olarak acil servisi ziyaret eden Uysal ve beraberindeki heyet yeni yıla çalışarak giren doktor, hemşire ve yardımcı sağlık personelinin yeni yıllarını kutlarken, hastalarla da tek tek ilgilenip, geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

[gallery link="file" columns="2" size="medium" ids="62591,62592"]
Yorumlar (0)
15
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74