AK PARTİ'NİN VEFA GECESİ

AK Parti Karabük İl Başkanlığı tarafından düzenlenen "Kuruluşundan Günümüze İlçe Başkanlar

Genel 21.02.2020, 23:35 21.02.2020, 23:35
67
AK PARTİ'NİN VEFA GECESİ
banner36
AK Parti Karabük İl Başkanlığı tarafından düzenlenen "Kuruluşundan Günümüze İlçe Başkanları Buluşması" programında bugüne kadar Karabük’te görev yapan ilçe başkanları bir araya geldi.

Programda konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, “2001 yılından itibaren bu kutlu yürüyüşte Cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmayarak ilk günden itibaren partimizin bugünlere gelmesinde çok büyük emekleri olan kurucu başkanları ilçe başkanları hepinizin bu parti üzerinde emekleri çok büyük.

Bizden daha önce başlayarak bu kutlu yürüyüşü, bu bayrağı diğer arkadaşlara devrederek partimizi en iyi yerlere getirdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.

Burası partimizin hafızası. Her birimiz mahallelerde köylerde en ufak mecralara kadar hepiniz çok büyük çalışmalar yaptınız bu çalışmaları sonraki ilçe başkanlarına devrettiniz ve arkadaşlarımız da aldıkları bayrağı en yüksek yere ulaştırmak için var güçleriyle mücadele ediyorlar.

Bizler bu bayrağı en iyi yerlere taşımak için tüm teşkilatımızla sürdürüyoruz. Ben tekrar bugüne kadar ki gayretleriniz, emekleriniz ve bugünkü programımıza teşrifleriniz için teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, “2001 gibi zorlu bir dönemde yola çıktık ve 2002 seçimleriyle milletiniz partimize büyük bir teveccüh gösterdi. 22 Şubat'ta İlçe Kongrelerimizin startını veriyoruz.

Bu süreçte kimi başkanlarımız nöbetlerine devam edecek kimileri ise nöbetlerini devredecekler. Aslolan bu davaya aidiyettir. Genel Başkanımıza katkıda bulunabilmektir.” şeklinde konuştu.

AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş ise, “AK Parti gerçekten de büyük bir ailedir, Türkiye’nin sigortasıdır. Biz birlik olacağız beraber olacağız birlikte rahmet vardır düşüncesiyle hadisi şerifin sözüyle birlikte hareket edeceğiz ve bu birlikteliği muhafaza edeceğiz” dedi.

AK Parti Karabük İl Başkanlığı tarafından düzenlenen "Kuruluşundan Günümüze İlçe Başkanları Buluşması" programında İlçe Başkanlarına Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşekkür mektubu takdim edildi.

Programa AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti İlçe Başkanları, AK Parti Karabük İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve eski İlçe Başkanları katıldı.
Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74