AK PARTİLİ VEKİLLERDEN KELTEPE KAYAK MERKEZİ ÖDENEĞİ AÇIKLAMASI

 Karabük'ün Ocak ayında hizmete giren Keltepe Kayak Merkezi Alt ve Üst Günü Birlik tesisle

banner73
Genel 23.07.2020, 10:53 23.07.2020, 10:53
44
AK PARTİLİ VEKİLLERDEN KELTEPE KAYAK MERKEZİ ÖDENEĞİ AÇIKLAMASI
banner36
 Karabük'ün Ocak ayında hizmete giren Keltepe Kayak Merkezi Alt ve Üst Günü Birlik tesislerinde yapılması gereken iyileştirmeler için ihtiyaç duyulan ödenek tahsisi yapıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Keltepe Kayak Merkezinin ihtiyacı olan iyileştirmeler için 396 bin 484 bin 73 TL’lik ödeneğin tahsisi gerçekleştiğini bildiren AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, açıklamalarında;

"Gençlik ve Spor Bakanlığımızı ziyaretimizde gündeme getirdiğimiz Keltepe Kayak Merkezi Alt ve Üst Günü Birlik tesislerimizin vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet verilebilmesi için ihtiyacı olan Mescit, WC, Bilet Satış Gişesi ve Tesislere giriş çıkışların kontrol altına alınabilmesi ile alakalı Gençlik ve Spor Bakanlığımızdan talepte bulunduğumuz 396.484,73 TL’lik ödeneğin tahsisi gerçekleşmiştir. Hızlı bir şekilde sezona yetiştirilebilmesi için il müdürlüğümüzce çalışmalarına başlanmıştır.

Keltepe Kayak Merkezi’ne yapılacak olan bu iyileştirme çalışmaları ile birlikte, tesisin çehresi daha da değişmiş olup, ileriye dönük planladığımız hedeflerimiz doğrultusunda da Doğa Turizmini katarak büyük bir cazibe merkezi haline getirmeyi arzu ediyoruz.

Karabük’ümüze hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz." ifadelerine yer verdi.
Yorumlar (0)
11
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74