AK PARTİLİ VEKİLLERDEN HATİCE NİNEYE ZİYARET

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Yaşlılar Haftası münasebetiyle bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. AK Parti Heyeti, 1

Genel 23.03.2019, 15:10 23.03.2019, 15:10
18
AK PARTİLİ VEKİLLERDEN HATİCE NİNEYE ZİYARET
banner36

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Yaşlılar Haftası münasebetiyle bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

AK Parti Heyeti, 1920 doğumlu 99 yaşındaki Hatice Çoşkun’u Kurtuluş Mahallesindeki evinde ziyaret edip, elini öptü.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren 99 Yaşındaki Hatice Nine, "AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş’in ziyareti beni sevindirdi. Allah da onları sevindirsin" dedi.

Hatice ninenin elini öpen ve onunla bol bol sohbet eden Milletvekili Cumhur Ünal, "Kurtuluş Mahallesinde 99 yaşındaki teyzemizin hanesine misafir olup, elini öperek hayır dualarını istedik.‬ ‪“Tayyip Erdoğan yiğittir, milleti için çalışır dualarımız, desteklerimiz ona ve yanındakileredir. Allah başımızdan eksik etmesin.” diyen teyzemizden de Allah razı olsun. " dedi.

"Sadece bu hafta değil yılın her günü yaşlıların yanında olmalıyız. Hatice ninemiz 99 yaşında. Allah uzun ömürler versin; Kendisini iyi ve mutlu görmek bizleri de mutlu etmiştir" diye konuşan AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, "Kurtuluş Mahallesin’de bizlere kapılarını açan Çoşkun ailemiz ile birlikte aslında özlediğimiz aile tablosuna da şahitlik ettik. Baba, nene, torun hepsi birlikteler... Ev sahipliği için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi.

Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74