AK PARTİLİ ADAYLAR MUHTARLARLA BULUŞTU

AK Parti Karabük milletvekili adayları muhtarlarla öğretmen evinde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltı programına Çevre ve Şehircilik B

banner73
Genel 19.06.2018, 16:29 19.06.2018, 16:29
19
AK PARTİLİ ADAYLAR MUHTARLARLA BULUŞTU
banner36

AK Parti Karabük milletvekili adayları muhtarlarla öğretmen evinde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltı programına Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Ak Parti Karabük milletvekili adayları Niyazi Güneş, Burhanettin Uysal, Cumhur Ünal , AK Parti Karabük İl Başkanı Av.
İsmail Altınöz, mahalle ve köy muhtarları katıldı.

AK PARTİLİ ADAYLARDAN 24 HAZİRAN VURGUSU

Programda konuşan AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, “ Muhtarlarımız bizim için çok önemli, köylerin, mahallelerin kamu hizmetlerinin halkımıza daha iyi yansıtılması mahalle ve
köylerimizin sıkıntı ve dertlerini siyasete ve kamu kurumlarına ulaştırılması noktasında muhtarlarımız çok ulvi bir görev yapmaktadır. Bu önemli görevin farkında olanlardan biriside muhtarlarımıza özlemle bekledikleri özlük hakları ve diğer hususlar ile ilgili en önemli düzenlemeleri de AK Parti hükümetleri döneminde oldu ve muhtarlarımıza şimdiye kadar verilen değerin en üzerinde en ulvi değeri verenlerden biriside Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır.” diye konuştu.

GÜNEŞ "TÜRKİYE KADERİNİ TAYİN EDECEK"

AK Parti Karabük milletvekili adayı Niyazi Güneş, “Ne kazandıysak bu memlekette kazandık. Bu memlekette her işçimizin her karışında alın terleri var bu alın terlerini yok sayamayız. 24 Haziran seçimleri her seçimden hayatidir derler ama bu seçimler öneme haiz seçimdir. Türkiye kaderini tayin edecek, Türkiye yolunu tayin edecek, Türkiye sıçrayışını tayin edecek. Geriye gidiş yok, geriye dönüş yok hiçbir zaman Türk milleti geriye dönüşe cevaz vermez.” diye konuştu.

AK Parti Karabük milletvekili adayı Burhanettin Uysal parlamenter sistemin zorluklarını hatırlattı. Uysal, “ 66 hükümet kurmuşuz yani bir hükümetin ömrü 14-15 ayı bulmuyor. Bir hükümet 14-15 ayda ne yapabilir, bir muhtar 14 ayda yada 3 ay sonra grevi bitecekse köyüne hangi hizmeti getirebilirsin, 95 yıllık süreç içerisinde hükümetlerimizde belki can siperane çalışmak istediler ama sistem onlara müsaade etmedi, 14 aylığına iktidar oluyorsun ama muktedir olmaya şansın yok, ülkede ekonomik bir kriz var, ülkede bir sıkıntı var rahmetli Demirel ne derdi ben enkaz devraldım.” Diyerek sistemin değişmesi gerektiğini vurguladı.

AK Parti Karabük milletvekili adayı Cumhur Ünal , “ Seçimlerin başladığı günden bu yana halkımıza milletimize anlatmaya çalışıyoruz. Bir durumu, bir tehlikeyi yada bir farklılığı yada bir dönemi ifade etmeye çalışıyoruz. Uzaktan bulut gelirken yağmur geliyor kötü bir yağmur geliyor diye söyleriz 24 Haziran uzakta bekleyen bir bulutun ya ülke üzerine çekileceği ya ülke üzerinden def edileceği bir seçim olacaktır.

Programda Konuşan Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan , büyük Türkiye fotoğrafına bakmak durumundayız. Ceylan, “ Her seçim önemli ama bu seçim çok daha önem arz ediyor. Artık Cumhurbaşkanlığı sistemine geçiyoruz, biz geçmişte %34,50 iktidar olduk 2002’de daha sonra %47 ile iktidar olduk ama şimdi yetmiyor, Cumhurbaşkanlığı sisteminde %50 +1 bulmak zorundayız. Ufak tefek gerekçelerle nefsi duygularla hepimiz hükümete şuna buna kızabiliriz ama büyük Türkiye fotoğrafına bakmak durumundayız. Geleceğimizi düşünüyorsak, gençliğimizi düşünüyorsak, 80 Milyonu düşünüyorsak ve İslam alemini düşünüyorsak büyük fotoğrafa bakmak büyük Türkiye’yi gözetmek durumundayız.” diye konuştu.

Yorumlar (0)
15
parçalı az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74