AK PARTİ'DEN HERKESE BAYRAK

AK Parti Karabük Teşkilatı devam eden Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek amacıyla şehir merkezinde vatandaşlara

banner73
Genel 17.10.2019, 15:33 17.10.2019, 15:33
15
AK PARTİ'DEN HERKESE BAYRAK
banner36
AK Parti Karabük Teşkilatı devam eden Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek amacıyla şehir merkezinde vatandaşlara ve esnafa Türk bayrağı dağıttı.

Türk bayrağı dağıtımı sırasında vatandaşlara ve esnaflara operasyonun ne kadar gerekli olduğu konusunda bilgiler veren AK Parti İl Başkanı Av. İsmail Altınöz Türk Silahlı Kuvvetlerimiz bir süredir Suriye'de barış ve istikrarı sağlamak için Barış Pınarı Harekatı'nı gerçekleştirmektedir. Bölgedeki otorite boşluğunu fırsat bilerek türeyen, adları değişse de birbirlerinden farkı olmayan, tüm bölgeyi kaosa sürüklemeyi amaç edinen terör örgütleri tüm insanlığın düşmanıdır. PKK-YPG kaynaklı terör tehdidinin ortadan kaldırılması ve Suriyeli kardeşlerimizin ülkelerine dönüşünü sağlayacak koşulların oluşturulması için barış ve huzuru getirmek şarttır.” İfadelerini kullandı.

İl Başkanı Altınöz açıklamalarına şöyle devam etti;

“Bu açıdan güvenli bölge hem ülkemiz hem de Suriyeli kardeşlerimiz için en makul en insani yoldur. Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı ile önü kesilen PKK/YPG ve DEAŞ gibi terör örgütleri Barış Pınarı Harekatı ile kaynağında yok edilmektedir. Diplomatik alt yapısı özenle inşa edilmiş haklı bir müdahale ile barış pınarlarının önü açılmıştır. Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatlarıyla nasıl Suriyeli kardeşlerimizi zulümden kurtardıysak Barış Pınarı Harekatı ile de güvenli bölgeyi tesis edeceğiz. Kahraman Mehmetçiklerimiz devletimizin kararlılığı ve milletimizin desteği ile destan yazmaktadır. Cumhurbaşkanımızın emirleri doğrultusunda başlatılan Barış Pınarı Harekatı milletimizin birlik ve beraberlik şuurunu en üst seviyeye taşımıştır. Bizler de Karabük olarak kenetlenmiş vaziyette harekata tam destek veriyoruz. Tüm dualarımız şanlı ordumuz ve kahraman Mehmetçiklerimizle”

Türk Bayrağını alan esnaf ve vatandaşlar, askerlere dualar ettiler.

Yorumlar (0)
5
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74