AK PARTİ'DE BİR KEMAL GİTTİ, BİR KEMAL GELDİ

AK Parti’de uzun yıllar Merkez İlçe Başkanlığı yapan Kemal Karadeniz’in MHP’den Rafet Vergili’nin kontenjan listesinden Belediye

Genel 20.02.2019, 18:26 20.02.2019, 18:26
33
AK PARTİ'DE BİR KEMAL GİTTİ, BİR KEMAL GELDİ
banner36

AK Parti’de uzun yıllar Merkez İlçe Başkanlığı yapan Kemal Karadeniz’in MHP’den Rafet Vergili’nin kontenjan listesinden Belediye Meclis Üyeliğine aday olmasına karşın AK Parti teşkilatı da misilleme olarak MHP Karabük Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Demir’i transfer etti.

MHP Karabük Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mimar Mahmut Kemal Demir MHP’den istifa ederek AK Parti’ye katıldı. AK Parti Karabük İl Başkanlığında düzenlenen törenle AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz Mahmut Kemal Demir’e rozetini taktı.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, “ Mahmut Kemal kardeşimiz partimize üye olmak amacıyla gelmiştir, kendisi Milliyetçi Hareket Partisi merkez ilçe yönetiminden bugün öğleden önce istifa etmiştir. Ben partimize göstermiş olduğu teveccühten dolayı kendisine teşekkür ediyorum. İnşallah kendisiyle Karabük’ümüze güzel hizmetler yapacağız. Bu seçim zamanında bize vermiş olduğu katkı ve desteklerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Mimar Mahmut Kemal Demir törende yaptığı konuşmada, Karabük’e ve ülkesine katkıda bulunmak için AK Parti’ye katıldığını ifade ederek “ Cumhur ittifakı ülkemiz için zorlu bir süreç, bu ittifakın ruhunu taşımamız lazım. Bu seçim sürecinde mevcut belediye başkanının Burhanettin uysal hocama yapmış olduğu saldırgan tavırları ve cumhur ittifakına gölge düşüren davranışlarından mütevellit ben şahsım adına rahatsızlık duydum, doğru ve akılcı kişiliğiyle Burhanettin hocamın bu seçim sürecinde yanında olmam gerektiğini hissettim. Bu MHP teşkilatına veya MHP seçmenine karşı ve zamanında görev aldığım hizmetlerime karşılık bir karar değildir. Bu bir birlikteliktir, ben doğru yerde olduğumu düşünüyorum. Karabük’üme olan sevdam sevdama binaen Burhanettin Hocamın ve İl Başkanım İsmail beyin arkasında olduğumu belirtmek isterim.” ifade etti.

Yorumlar (0)
15
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74