AK PARTİ VEKİLLERİ SAĞLIK BAKAN YARDIMCISINI ZİYARET ETTİLER

AK Parti Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal, Karabük'ün sağlık sektöründeki eksikliklerin giderilmesi için Sağlık Bakan Yardımcısını ziyaret ettiler.

banner108
Genel 09.12.2020, 16:50 09.12.2020, 17:07
378
AK PARTİ VEKİLLERİ SAĞLIK BAKAN YARDIMCISINI ZİYARET ETTİLER
banner36

AK Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal, Karabük’ün kamu sağlık sektörü ile ilgili sorunların ve eksikliklerin giderilmesi için Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir’i ziyaret ettiklerini belirttiler.

AK Parti Karabük Milletvekilleri Güneş ve Ünal ortak yayınladıkları basın açıklamasında şu ifadelere yer verdiler;

“Sağlık bizim için olmazsa olmaz. Bunun için sağlık yatırımlarına büyük önem veriyoruz. Karabük’ümüzde sağlık hizmetinin aksamaması ve vatandaşlarımıza daha da iyi hizmet sunulabilmek adına her fırsatta Sağlık Bakanlığı’mızı ziyaret ediyor, ilimizin ve ilçelerimizin ihtiyaç duyduğu tüm sağlık taleplerinin yakından takibini sağlıyoruz.

Bu anlamda AK Parti Karabük Milletvekilleri olarak Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcımız Sayın Halil Eldemir beyi ziyarette bulunup ilimizin birçok konusu hakkında görüşme fırsatı bulduk. 

Ziyaretimizde yapımı devam etmekte olan 5000 evlerde ki hastanemizin son durumunu, ihalesi yapılan Ovacık Entegre Devlet Hastanemizi, Eskipazar Devlet Hastanemizin durumunu ve çok önemsediğimiz yapım programımızda olan 100 Yataklı Ek Hastanemizi değerlendirerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Ayrıca ilimizdeki Doktor ihtiyaçlarımızı dile getirip sayın bakanımızdan desteklerini istedik.

Karabük’ümüzün sağlık alanında tüm hizmetlerden istifade etmesi gayreti içerisindeyiz. Bu süreçte ve ziyaretimizde desteklerini esirgemeyen Sayın Bakan Yardımcımız Halil Eldemir beye emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. İlimiz de ki tüm yatırımlar da olduğu gibi sağlık yatırımlarımızın da takipçisi olmaya devam edeceğiz.” 

Yorumlar (1)
hasan kara 13 ay önce
250 idi 150'ye inmişti şimdi de 100 olmuş. beşbinevler meslek yüksekokuluydu hastane olmuş. doktor ihtiyacımız yoktu , varmış, eskipazarda sıkıntı yoktu , varmış.... bir varmış bir yokmuş masal gibi
banner11
13
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74