AK PARTİ TEŞKİLATI ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

AK Parti Karabük Milletvekilleri çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. İlçelerde mahalleleri ve köyleri ziyaret eden AK Partili vekiller muh

Genel 02.08.2019, 15:25 02.08.2019, 15:25
11
AK PARTİ TEŞKİLATI ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
banner36

AK Parti Karabük Milletvekilleri çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. İlçelerde mahalleleri ve köyleri ziyaret eden AK Partili vekiller muhtarla ve vatandaşlar ile sık sık buluşuyor istek ve taleplerini dinliyorlar.

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş ve AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz mahallelerin ve köylerin sorunlarını, vatandaşların istek ve şikâyetlerini yerinde tespit etmek ve yapılan çalışmaları değerlendirmek üzere Ovacık ilçesinde muhtarlar ile bir araya geldiler.

Toplantı da konuşma yapan AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, “Karabük de ve bütün Türkiye'de ülkemizi kalkındırmak geliştirme için hep birlikte çalışacağız, halkımız Belediye Başkanını seçti sizleri de muhtar seçti. Onun için hepinize bu toplantıya iştirak ettiğinizden dolayı teşekkür ediyorum, muhtarlar bizim için çok önemli.” dedi.

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal ise, “Muhtarlık görevine seçilen muhtarlara devletimize, milletimize hizmet yolunda başarılar diliyorum. Özellikle muhtarlarımız vatandaşımıza köylerine ve mahallelerde hizmet etmeleri elbette çok kutsal bir görev icra ediyorlar. Meclisimiz 17 Temmuz'da tatile girdi,1 Ekim'de inşallah tekrar yasama faaliyetlerine başlayacaktır. Burada bizlerde sizler gibi gecemizi gündüzümüze katarak sayın vekilimizle gerek Karabük’de olsun gerek Ankara'da olsun şehrimizin, ilçelerimizin ve beldelerimizin köylerimizin sorunları çözme adına gayret gösteriyoruz. İnşallah önümüzdeki dönemde hizmetlerimiz artarak devam edecektir" dedi.

Gerçekleşen toplantı’da Ovacık Belediye Başkanı Yakup Narter, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti Teşkilatı’da hazır bulundu. Toplantı toplu aile fotoğrafı çektirildikten sonra son buldu.

Yorumlar (0)
21
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74