AK PARTİ MİLLETVEKİLİ GÜNEŞ'TEN 15 TEMMUZ MESAJI

AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gün

banner73
Genel 14.07.2018, 12:49 14.07.2018, 12:49
14
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ GÜNEŞ'TEN 15 TEMMUZ MESAJI
banner36
AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Milletimizin iradesini yok etmek isteyenler, Türk varlığını bu coğrafyada kabul edemeyenler, akıllarını ve bedenlerini başkalarının eline verenler, 15 Temmuz gecesi ve sonrasını Türk Milletine zindan etmek istemiş ve Türk tarihinin gördüğü en hain yıkım kalkışmasıyla aziz milletimize boyunduruk vurmak istemişlerdir.

Yüzyıllardır vatanımız için cepheden cepheye koşan, gözünü bile kırpmadan seve seve canını feda eden, en önemli değerimiz olan Mehmetçiğimizin üniformalarının içine gizlenmiş FETÖ’cü hainler, milletimizin uçakları, tankları ve silahlarıyla, 248 insanımızı şehit etmişler bu saldırılar sonucunda 2193 vatandaşımız da Gazi olmuştur.

Ancak varlığı boyunca ruhunda ve kalbinde en derin vatan sevgisiyle dolu olan necip milletimiz o gece Malazgirt Ruhuyla, Çanakkale Ruhuyla, Kut’ül Amare Ruhuyla, Kurtuluş Savaşı Ruhuyla, Fırat Kalkanı Ruhuyla, Nene Hatun gibi, Şahin Bey gibi, Hasan Tahsin gibi, bu hainlerin ve onların destekçilerinin karşısına tereddüt etmeden çıkmış, hiçbir şekilde geri adım atmadan kalplerine korku salmış ve her türlü takdire şayan bir direniş göstermiştir.

Attıkları bombalarla, Cumhurbaşkanımızı hedef alan, Türkiye Büyük Millet Meclisimizi ve Özel Harekât Başkanlığımızı vuran, milletimizin üstüne şuursuzca kurşun yağdıranlar, dün olduğu gibi bugün de milletimizin iman dolu göğsüne çarpmış ne yapacaklarını şaşırarak aziz milletimizin karşısında tutunamamıştır. Milletimiz yekvücut olmuş ve o karanlık gecenin sabahını hep birlikte aydınlığa kavuşturmuştur.

İnançlarımızı, değerlerimizi, birlik ve bütünlüğümüzü yok etmek isteyen bu alçaklar şimdi Türk adaleti karşısında en ağır şekilde hesap vermektedir. Türk milleti olarak bize düşen görev bellidir. Tüm şehitlerimizin aziz hatıralarına sahip çıkmak ve hiçbir surette gaflete düşmemektir.

Malazgirt’ten, Kosava’dan, Viyana’dan, Çanakkale’den, Kut’ül Amareden, Polatlı’dan,  Kıbrıs’tan, 15 Temmuz’dan ve Afrin’den bu tarafa milletimizin varlığı ve bekası için canını hiç düşünmeden feda eden şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, Gazilerimizi de minnetle anıyorum.

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Günümüz kutlu olsun.
Yorumlar (0)
8
açık
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74