AK PARTİ MERKEZ İLÇE TEŞKİLATI ŞAHİN'İ ZİYARET ETTİ

AK PARTİ KARABÜK MERKEZ İLÇE TEŞKİLATINDAN ŞAHİN’E ZİYARET ŞAHİN FİLYOS MÜJDESİNİ VERDİ ; "TÜ

Genel 11.01.2016, 20:44 11.01.2016, 20:44
25
AK PARTİ MERKEZ İLÇE TEŞKİLATI ŞAHİN'İ ZİYARET ETTİ
banner36
AK PARTİ KARABÜK MERKEZ İLÇE TEŞKİLATINDAN ŞAHİN’E ZİYARET

ŞAHİN FİLYOS MÜJDESİNİ VERDİ ;

"TÜM DAVALAR NETİCELENEREK YER TESLİMİ AŞAMASINA GELİNDİ"

FİLYOS MÜJDESİ

AK Parti Karabük Merkez İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Muhammet Kaya’nın başkanlığında, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin’i AK Parti Genel Merkezindeki makamında ziyaret ettiler.

Merkez ilçe yönetiminden 24 kişinin katıldığı ziyarette, Karabük Merkez ilçe Başkanı Muhammet Kaya “AK Parti kurucular kurulunda olan ve hala AK Parti’de aktif siyaset yapan siz sadece bizim değil, tüm Türkiye’nin ağabeysisiniz, bizlerde bundan gurur duyuyoruz.

Bütün iller sizin gibi bir milletvekiline sahip olmayı çok arzu ediyor, bu noktada Karabük halkı ve teşkilat olarak göğsümüz her zaman kabarıyor, kabarmaya da devam edecek. Her zaman, gece gündüz sizlerin emrinizdeyiz. Sizlerin vesilesi ile Karabük’e çok daha büyük projeler geleceğine eminim, bundan dolayı da tekrar müteşekkiriz. Sizlere şahsım ve teşkilatım adına çok teşekkür eder, hayırlı olsun dileklerimizi sunarız” dedi.

MEHMET ALİ ŞAHİN ZİYARET 1AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ise ziyaretlerinden dolayı Merkez İlçe teşkilatına teşekkür ederek, “Merkez ilçe başkanı Muhammed Kaya nezdinde merkez ilçeye bağlı tüm köy ve mahalle temsilcilerine, son seçimlerde gerçekten bize ciddi destek veren herkese teşekkür ederim.

Merkez ilçe yönetimi bir ayı aşkın seçim çalışmalarında önemli bir performans gösterdi, bunu bizzat sizinle birlikte yakın çalıştığım için iyi biliyorum ve sizlere teşekkürlerimi, takdirlerimi sunuyorum. Seçimlerden sonra yaptığımız il danışma meclisinde ifade ettiğim gibi seçimlerde önemli bir başarıyı yakalayarak, seçimlerden çıkmak tabi ki önemlidir ama iş bitmiyor.

Bisiklete binen bir insan gibi hiç durmadan pedal çevirmeye devam edeceğiz, durursan düşersin. Bu sebeple ki merkez ilçe ve diğer teşkilatlarımız yeni hedefler için çalışmalarına devam edecektir. Karabük’e yaptığımız hizmetler var, yapacağımız ve planladığımız hizmetlerimiz var” dedi.

“ÖNEMLİ PROJELERİN PEŞİNDEYİZ”

"FİLYOS LİMANI VE ESKİPAZAR METAL ÜRÜNLERİ OSB'Sİ KARABÜK VE ÇEVRESİNİ KALKINDIRACAK"

Karabük’ü hatta çevre il ve ilçeler ile bütün olarak kuşatan önemli projelerin peşinde olduklarını da belirten Şahin, “Bunlardan bir tanesi Metal Ürünleri Organize Sanayi Bölgesi adını verdiğimiz Eskipazar’daki Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Hatta bu konu ile ilgili Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanı ile birlikte geçtiğimiz günlerde Sanayi Bakanımızı ziyaret etmiştik.

MEHMET ALİ ŞAHİN ZİYARETSanayi Bakanımız Fikri Işık ile bir değerlendirme yaptık. Dün Afyon’da da 24. İstişare ve değerlendirme toplantımız vardı. Orada Ulaştırma Bakanımız da uzun süredir yargı süreçlerini bitmesini beklediğimiz Filyos Liman projesi ile ilgili tüm davaların neticelendiğini söyledi ve yer teslimi aşamasına geldiklerinin müjdesini verdi. Bu da Karabük ve çevresi için son derece önemli bir gelişmedir.

Hem Filyos Liman Projesinin önümüzdeki günlerde başlayacak olması, hem de Eskipazar OSB ile ilgili gelişmeler Karabük ve çevresi ile ilgili çok umut verici müjdelerdir. İnşallah bunları revize ettiğimizde o bölgenin çehresi önemli ölçüde değişecektir.” diye konuştu.

Şahin, önemli projelere imza attıklarını ve hayata geçirdiklerini ama bunların tanıtımı ve kamuoyuna duyurulması ile ilgili yaptıkları hizmetler kadar başarılı olmadıklarının altını çizerek şunları söyledi:

“Gerek, Karabük Yenimahalle’de yaptığımız kapalı spor salonu olsun, gerekse 100. Yıl’daki olimpik kapalı yüzme havuzu olsun hizmete girdi biz hala ne bir açılışını yaptık, ne de böyle devasa tesisleri her yerde telaffuz ederek, insanların gözüne gözüne sokmuyoruz. Ama bunların da açılışını yakında yapacağız.”

Ziyaret sonrası Karabük Merkez ilçe başkanı Muhammet Kaya, ziyaret anısına Şahin’e hediye takdiminde bulundular.

ak parti merkez ilçe
Yorumlar (0)
20
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74