AK PARTİ KARABÜK MERKEZ İLÇE BAŞKANI ÖZKAN ÇETİNKAYA OLUYOR

AK Parti Karabük İl başkanlığında AK Parti Bursa Milletvekili ve Karabük Ko

banner73
Genel 08.09.2020, 17:05 08.09.2020, 17:05
188
AK PARTİ KARABÜK MERKEZ İLÇE BAŞKANI ÖZKAN ÇETİNKAYA OLUYOR
banner36
AK Parti Karabük İl başkanlığında AK Parti Bursa Milletvekili ve Karabük Koordinatörü Dr. Mustafa Esgin başkanlığında yapılan temayül yoklamasının ardından AK Parti Genel Merkezinde yapılan değerlendirmeler sonucu AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanlığına Özkan Çetinkaya belirlendi.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz konuyla ilgili bir açıklama, "Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızca yapılan istişareler ve gerçekleştirdiğimiz görüşmeler sonrası AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanlığı Özkan Çetinkaya adaylığı olarak belirlendi.

Karabük'ümüze hayırlı olmasını temenni ediyorum. 20 Eylül Pazar günü Saat 11: 00'de Yenişehir Kapalı Spor Salonunda Merkez İlçe Kongremizi gerçekleştireceğiz, 7. Olağan Merkez İlçe Kongremizin şimdiden hayırlı olmasını dilerim. ” dedi.

Özkan Çetinkaya Kimdir?

1988 Karabük doğumlu. Alfred Üniversitesi İstanbul Kampüsü İngilizce İşletme mezunu. Madencilik, lojistik ve demir çelik sektörlerin de faaliyet gösteren aile şirketlerinde müdür pozisyonunda çalışmakta. Önceki AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı, Karabük Belediye Meclis Üyesi ve birçok STK'larda görev aldı. Evli ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Yorumlar (0)
3
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74