AK PARTİ KADIN KOLLARINDAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KANDİL SİMİDİ

AK Parti Karabük İl Kadın Kolları Başkanı Saime Öksüzoğlu, tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsü ile mücadele eden sağlık çalışanlar

Genel 20.05.2020, 15:43 20.05.2020, 15:43
30
AK PARTİ KADIN KOLLARINDAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KANDİL SİMİDİ
banner36

AK Parti Karabük İl Kadın Kolları Başkanı Saime Öksüzoğlu, tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsü ile mücadele eden sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Sağlık çalışanlarının mübarek Kadir Gecesini kutlayan İl Kadın Kolları Başkanı Öksüzoğlu sağlık çalışanlarına kandil simidi dağıttı.

Sağlık çalışanlarının salgın sürecinde yaptıkları görevle haklarının asla ödenemeyeceğini ifade eden AK Parti Karabük İl Kadın Kolları Başkanı Saime Öksüzoğlu, “Biz millet olarak zor zamanları hep birlikte beraber olarak aştık her zaman olduğu gibi şimdide biz bize yeteriz diyoruz. Tez zamanda bu salgından kurtulur ve eski günlerimize geri döneriz inşallah. Başta sayın Cumhurbaşkanımız ve tüm gayret gösteren kamu çalışanlarımıza kolaylıklar diliyorum. Aynı şekilde bu süreçte görev yapan polisimizin de, Vefa Sosyal Destek Gruplarımızında, STK’larımızında hakkı ödenmez. Bu süreçte yaşananlar hiç unutulmayacak ama bu sürecin gizli kahramanları da asla unutulmayacak." dedi.

Yorumlar (0)
16
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74