AK PARTİ İL DANIŞMA TOPLANTISINI YAPTI

AK Parti Karabük İl Başkanlığının Ekim Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. Divan Başkanlığını Abdullah Ünal’ın yaptı

Genel 27.10.2018, 17:17 27.10.2018, 17:17
33
AK PARTİ İL DANIŞMA TOPLANTISINI YAPTI
banner36

AK Parti Karabük İl Başkanlığının Ekim Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.

Divan Başkanlığını Abdullah Ünal’ın yaptığı Ekim ayı meclis toplantısına AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal, ilçe ve belde belediye başkanları, AK Parti İlçe Başkanları, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları, il genel ve belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Ekim ayı il danışma meclisi toplantısında açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Av. İsmail Altınöz; “Karabük’de genel bir değerlendirme yapmamız gerekirse her ne kadar bir milletvekili kaybedilmiş gözüksede biz Karabük'te başarılı bir seçim geçirdiğimize inanıyoruz. En yakın rakibimiz bizden sonra en yüksek oyu alan partinin aldığı oyun 3 katından 5000 – 6000 oy fazla alan partiyiz.

İnşallah bu başarımızı yerel seçimlerde de hep birlikte yeniden yeni bir heyecanla, yeni bir solukla inşallah yerel seçimlerde şimdiki mevcut bulunduğumuz durumdan çok daha iyi başarı yakalayacağız. Bazen basında, sosyal medyada kendisine AKP’li diyen 'Ama bu sefer oyumu vermeyeceğim' diyen, 'Ben AKP’liyim ama şu yanlış yaptı' diyebilir. Bu AKP’liler moralinizi bozmasın biz AK Partiyiz, AK Partili'leriz  hiçbir zaman AK Partiyi bir siyasi parti olarak görmedik, bir dava olarak gördük.

Peygamberimiz zamanında da nasıl ki Abdullah İbni Sebe’ler varsa şimdi de içimizde arayı bozmak isteyenler, fitneciler, bizden gözüküp karşı tarafa çalışanlar olacaktır. Bunlar hiçbir zaman bizim moralimizi bozamayacaktır, biz yolumuzu biliyoruz, liderimizi biliyoruz hedefimizi biliyoruz. İnşallah bunlardan sapmadan hem genelde hem de yerelde güçlü olacağız. Hem Karabük'ümüze iyi hizmetler edeceğiz hem de ülkemizin geleceği için ülkemizin daha iyi yerlere gelmesi için mücadele edeceğiz.”dedi.

Yapılan konuşmaların ardından AK Parti Genel Merkezi tarafından Karabük’te gerçekleştirilen Siyaset Akademisi kurslarına katılarak dereceye giren kursiyerlere plaketleri ve katılım belgeleri verildi.

Yorumlar (0)
13
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74