AK PARTİ İL BAŞKANI ALTINÖZ'DEN STK BULUŞMALARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, 1 Kasım da Karabük’ü ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcıs

banner73
Genel 15.11.2017, 15:09 15.11.2017, 15:09
28
AK PARTİ İL BAŞKANI ALTINÖZ'DEN STK BULUŞMALARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA
banner36
AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, 1 Kasım da Karabük’ü ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı aynı zamanda Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Harun Karacan’ın “STK Buluşmaları” toplantısının ardından yapılan çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu.

Altınöz açıklamasında şu konulardan bahsetti; “ 1 Kasım Günü AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Karabük’ü ziyaret ederek sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelmişti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Karabük’te ‘STK Buluşmaları’ toplantısında STK temsilcilerinden talep ve sorunlarını dinleyip bilgiler almıştı.

01.11.2017 tarihinde Karabük ilimizde Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri ile gerçekleştirilen toplantıda, temsilciler tarafından iletilen talepler. Talepler çözümleri hususunda ilgili kurumlara yönlendirilmiştir

STK temsilcileri tarafından bildirilen toplam 42 talep ilgili Bakanlık ve kuruluşları iletilmiştir. Ak Parti il Başkanlığı olarak bizde bu taleplerin takipçisi olmaya devam edeceğiz.”
Yorumlar (0)
9
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74