AK PARTİ İL BAŞKANI ALTINÖZ'DEN MEVLİD KANDİLİ MASAJI

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz Mevlid Kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altın

Genel 18.11.2018, 19:15 18.11.2018, 19:15
11
AK PARTİ İL BAŞKANI ALTINÖZ'DEN MEVLİD KANDİLİ MASAJI
banner36

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz Mevlid Kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz; “Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz 'in doğumu vesilesiyle kutladığımız bir Mevlid Kandil'ine daha kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Hz.Peygamber'in, yaşayışı, hadisi şerifleri ve sünnetleri sayesinde insanlığın önünde aydınlık bir devir başladığını söyledi.

Mevlid Kandili dolayısıyla yazılı bir mesajı yayımlayan AK Parti Karabük İl Başkanı Altınöz, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz 'in doğumu vesilesiyle kutladığımız bir Mevlid Kandil'ine daha kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Tüm vatandaşlarımızın mübarek Mevlid Kandilini tebrik ediyor, bu gecenin başta, ilimize, ülkemize, Müslüman âlemine ve insanlığa hayırlar getirmesini yüce Allah'tan diliyorum. Bu geceyi kutlarken peygamberimizi daha iyi anlamak gerekmektedir.

Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) sadece bir kavme veya millete değil, bütün insanlığa peygamber olarak gönderilmiştir. O'na iman etmenin, O'nun ümmeti olmanın ve O'nu sevmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, Mevlid Kandili'nin tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim." diye konuştu.

Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74