AK PARTİ İL BAŞKANI ALTINÖZ'DEN 29 EKİM MESAJI

AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. AK Parti Karabük İl Başkanı İs

banner108
Genel 28.10.2017, 18:16 28.10.2017, 18:16
33
AK PARTİ İL BAŞKANI ALTINÖZ'DEN 29 EKİM MESAJI
banner36

AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, yayınladığı mesajında; “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetimizin 94. yıl dönümünü milletçe büyük bir gurur ile kutluyoruz” dedi.

Altınöz, kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi; “Bu milletin canı pahasına, büyük fedakârlıklarla kurduğu Cumhuriyeti sonsuza dek yaşatmak hepimizin en önemli sorumluluğudur.

Çünkü Cumhuriyet Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünün teminatıdır. Bu ülkenin evlatları Türkiye’nin gelişmesi, büyümesi ve dünyada söz sahibi bir ülke olması için en üstün vatanseverlik duygularıyla hareket etmektedirler.

AK Parti olarak bu milli şuur çizgisinde, hedeflerimizden biri olan 2023 hedefi ile Cumhuriyetimizin 100.yılına hep birlikte yeni Türkiye’nin inşasını tamamlayarak gireceğiz.

Bu duygu ve düşünceler ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Cumhuriyetin kurulmasında ve yaşatılmasında mücadele eden; gazi ve hatta şehit olan bütün vatan evlatlarını saygı ve rahmetle anıyor; kıymetli Karabük halkının Cumhuriyet Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum.”

Yorumlar (0)
banner11
5
açık
banner17
banner18
banner39
banner74