AK PARTİ İL BAŞKANI ALTINÖZ'DEN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, bütün öğretmenlerin gününü kutla

Genel 23.11.2017, 14:46 23.11.2017, 14:46
174
AK PARTİ İL BAŞKANI ALTINÖZ'DEN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
banner36

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, bütün öğretmenlerin gününü kutladı.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Başkan Av. Altınöz; "Türkiye iyi yetişmiş, genç ve dinamik nüfusuyla eğitimden sağlığa, adaletten emniyete büyük başarılara imza atıyor, muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkma yolunda kararlı adımlarla ilerliyor.

Hiç şüphesiz, milletçe elde ettiğimiz bu başarıda, kat ettiğimiz mesafede en büyük emek, yurdumuzun dört bir yanında fedakârca görev yapan öğretmenlerimize aittir. İnanıyorum ki, insan sevgisini hiçbir zaman yitirmeyen, idealizmlerini asla kaybetmeyen, dünyadaki gelişmelere bigâne kalmayan öğretmenlerimiz sayesinde bu ülkenin geleceği çok daha aydınlık olacaktır.

Bu duygu ve düşünceler ile başta Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyor ve tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

Yorumlar (0)
11
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74