AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KARABÜK'E GELDİ

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir AK Parti Karabük İl Başkanlığını Ziyaret Etti. Karabük'

Genel 27.02.2019, 14:26 27.02.2019, 14:26
26
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KARABÜK'E GELDİ
banner36
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir AK Parti Karabük İl Başkanlığını Ziyaret Etti.

Karabük'ün yerel seçimlerde ilçelerde ve Karabük'te çok iyi bir netice alacağına olan inancının tam olduğunu vurgulayan Başkan Kandemir "Yerel seçimlerden Karabük'ün büyük bir başarıyla çıkacağına olan inancım tam. AK Parti 31 Mart'ta sadece Karabük'te değil tüm Türkiye'de iddialı. Karabük il teşkilatının il yönetimi ve ilçe Başkanları, Gençlik ve Kadın Kolları ile genç ve dinamik bir yapısı var. El birliği ile hem teşkilat yapımızı en üst seviyede tutacağız, hem de birlikte sokaktaki vatandaşlarımızın dertleri ile dertlenerek ülkemiz ve milletimiz için en iyi hizmeti sunmanın gayreti içinde olacağız. Vatandaşlarımızla sürekli iletişim halinde olmalıyız." diye konuştu.

Teşkilatlar adına Başkan Kandemir'e başarı sözü veren AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz ise, "Başkanım bize olan inancınız için çok teşekkür ederim. Teşkilatımızın tüm kademeleriyle birlikte çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam ediyoruz. Gerek Cumhurbaşkanımızın, gerek sizlerin güvenini boşa çıkarmayacağız. Karabük için yapacak çok işimiz var." dedi.

Teşkilat Başkanı Kandemir, Karabük ziyaretleri kapsamında il seçim koordinasyon merkezi, mahalle ve köy başkanları ve ilçe başkanlarıyla da bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.

Gerçekleşen ziyarette Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş ve AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal ve AK Parti Teşkilatı hazır bulundu.

AK Parti Karabük İl Başkanımız Av. İsmail Altınöz nazik ziyaretleri ve iyi dilekleri için Başkan Kandemir'e teşekkür ederek Safranbolu evi hediye etti. 
Yorumlar (0)
16
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74