AK GENÇLİK SAHALARDA

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları, geçtiğimiz günlerde başlattığı genç ziyaretlerine devam ediyor. Gençlik Kolları Başkanı Belke, “31

Genel 04.03.2019, 11:00 04.03.2019, 11:00
18
AK GENÇLİK SAHALARDA
banner36

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları, geçtiğimiz günlerde başlattığı genç ziyaretlerine devam ediyor.

Gençlik Kolları Başkanı Belke, “31 Mart yerel Seçimlerinde AK Parti’nin en yüksek oyu alması için Karabük’de sıkılmadık el, dinlenmedik dert bırakmayacağız” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Karabük İl Gençlik Kolları Teşkilatı ziyaretlerine devam ediyor. Gençlik Kolları Başkan Hüseyin Belke önderliğinde seçimler öncesi büyük bir rüzgar yakalayan AK Gençlik, Karabük’ün tüm gençlerine hitap ederek büyük takdir toplamaya devam ediyor.

Ziyaretler hakkında konuşan İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Belke, “Genç kardeşlerimizi ziyaretlerimize tüm hızıyla devam ediyoruz. Karabük’ün gençleri ile içe içe olmak ve onların her zaman yanlarında bulunduğumuzu göstermek arzusu ile yola çıkmıştık. Birçok genç kardeşimizi geçtiğimiz günlerde ziyaret ettik. 31 Mart Yerel Seçimlerinde AK Parti’nin en yüksek oyu alması için Karabük’de sıkılmadık el, dinlenmedik dert bırakmayacağız” dedi.


 

Yorumlar (0)
17
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74