ADEM KAR 'SIKINTILARI TESPİT ETTİK'

KAR “ SIKINTILARI TESPİT ETTİK, ÇÖZÜM ÖNERİLERİMİZ KABUL GÖRÜYOR”

banner73
Genel 19.10.2015, 16:59 19.10.2015, 16:59
16
ADEM KAR 'SIKINTILARI TESPİT ETTİK'
banner36
KAR “ SIKINTILARI TESPİT ETTİK, ÇÖZÜM ÖNERİLERİMİZ KABUL GÖRÜYOR”

ADEM KAR HABERİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük Milletvekili adayı Dr. Adem Kar, seçim çalışmalarının başladığı günden itibaren Karabük Merkez, ilçeler, köyler ve mahallelerde halkın sorunlarını yüz yüze dinleyerek yaşanan sıkıntıları tespit ettiklerini söyledi.

1 Kasım’da yapılacak olan 26. dönem milletvekili seçimlerine kısa bir süre kala partilerin milletvekili adayları seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ettiriyor.

Her geçen gün halkın teveccühünü kazanan ve gittiği her yerde yoğun bir ilgi ile karşılaşan MHP Karabük Milletvekili adayı Dr. Adem Kar, seçim çalışmalarını Karabük merkezde devam ettirdi.

abah saatlerinde Zonguldak Caddesi, Şehir içi minibüs durakları, Tüccarlar Kooperatifi ve Çağrı İş Merkezinde bulunan esnafları ziyaret eden Kar, öğleden sonrada Mako Çarşısı ve merkezde bulunan iş yerlerini ziyaret etti. Diğer ziyaretlerde olduğu gibi yoğun ilgi ile karşılaşan MHP Milletvekili adayı Dr. Adem Kar, bu yoğun ilginin Milliyetçi Hareket Partisinin Karabük’te birinci parti olacağının göstergesi olduğunu söyledi.

"SIKINTALARI YERİNDE TESPİT ETTİK"

Seçim çalışmalarının başlaması ile birlikte gerek merkez, gerekse ilçeler ve köyler olmak üzere sıkıntıları yerinde tespit ettiklerini belirten MHP Milletvekili adayı Dr. Adem Kar “ Bizler gerek merkezde ve ilçelerde halkın beklentilerini, sorunlarını ve yaşadığı sıkıntılarını yüz yüze görüşüp yerinde ve çok doğru bir şekilde tespit ettik. Yaşadıkları sorun ve sıkıntılarının aşılması için ortaya koyduğumuz çözüm önerileri halkımızın tarafından kabul gördü. 1 Kasım tarihinde milletvekili seçilmemiz halinde ortaya koyduğumuz çözüm önerilerini tek tek hayata geçireceğiz. Tabiki sorunlar birden çözülmeyecek ama öncelikli sorunlarını tespit ettik, öncelik sırasına bu sorunlarını tek tek aşacağız” dedi.

"İLK GÜNKÜ HEDEFİMİZDEN ŞAŞMADIK"

Seçim çalışmalarının başlaması ile ilk gün açıklamış olduğu Karabük’te birinci parti olacağız hedefinden hiç şaşmadıklarını belirten MHP Milletvekili adayı Dr. Adem Kar “ Seçim meydanlarına inmeden önce Karabük’te oy patlaması yaparak birinci parti olacağımızı ifade etmiştik. Halkımızın yoğun ilgisi karşısında bunu bugün daha net bir şekilde görebiliyoruz. 7 Haziran tarihinde 40 bine yakın oy alan Partimizi bu seçimlerde bu oyunu 55 bine çıkartarak iki milletvekilini almak istiyoruz” ifadesinde bulundu.
Yorumlar (0)
18
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74