AÇLIĞA VE ÖLÜME TERK ETTİLER

Ovacık İlçesi Boduroğlu Yaylası Kumluyol mevkisine bırakılan onlarca köpek, açlığa ve ölüme terk ediliyor. Sosyal medya hesabımız üzerinden d

Genel 14.01.2018, 11:29 14.01.2018, 11:29
32
AÇLIĞA VE ÖLÜME TERK ETTİLER
banner36

Ovacık İlçesi Boduroğlu Yaylası Kumluyol mevkisine bırakılan onlarca köpek, açlığa ve ölüme terk ediliyor.

Sosyal medya hesabımız üzerinden duyarlı bir vatandaşın "vicdansızlık" diyerek Karabük Net Haber'e ulaştırdığı fotoğraflarda, ölümü terk edilen onlarca köpeğin içler acısı hali görülüyor. Kimler tarafından ölüme terk edildiği bilinmeyen sahipsiz köpekler, Kumluyol mevkiinde adeta toplu ölümlerle telef oluyor.

Bir süredir açlığa ve ölüme terk edilen köpeklerin bu mevkiye bırakıldığını vurgulayan ve gördüğü manzara karşısında sessiz kalamayan duyarlı vatandaş, "Bunu yapan vicdansızların cezalarını çekmesini istiyorum. Dağda en az 20 köpek var. Küçük yavrular ölen annelerini emmeye çalışıyor. Buraları adeta köpekler için ölüm kampı oldu. Kimseden ses çıktığı yok. Bunları da Allah yarattı. Bu güzelim hayvanlara bunları yapanlar insan olamaz. Ben bu görüntüleri, insanların vicdanına ibret olsun, ders çıkarılsın, benzer üzücü görüntülerle bir daha karşılaşılmasın diye size ulaştırdım. Umarım sesimizi duyan olur.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
15
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74