ABD'DE ÖLÜ BULUNAN HOSTES TOPRAĞA VERİLDİ

AMERİKA'DA KALDIĞI OTEL ODASINDA KENDİNİ ASARAK İNTİHAR ETTİĞİ İDDİA EDİLEN HOSTES KARABÜK'TE TOPRAĞA VERİLDİ

banner73
Genel 29.10.2016, 18:57 29.10.2016, 18:57
54
ABD'DE ÖLÜ BULUNAN HOSTES TOPRAĞA VERİLDİ
banner36
AMERİKA'DA KALDIĞI OTEL ODASINDA KENDİNİ ASARAK İNTİHAR ETTİĞİ İDDİA EDİLEN HOSTES KARABÜK'TE TOPRAĞA VERİLDİ

vvv

ABD'de ölü bulunan Türk Hava Yolları kabin memuru Eda Özdemir'in (31) cenazesi, ailesinin ve mesai arkadaşlarının gözyaşları arasında memleketi Karabük’te toprağa verildi.

Türk Hava Yolları'nda (THY) kabin memuru olarak görev yapan, İstanbul-New York seferi için gittiği şehirde kaldığı otelin tuvaletinde kendini asarak intihar ettiği iddia edilen Eda Özdemir'in cenazesi dün Türk Hava Yolları'nın uçağıyla İstanbul'a getirilmişti. Özdemir'in cenazesi İstanbul Adli Tıp Kurumu’ndan alınarak defnedilmek üzere Karabük’ün Eskipazar ilçesine bağlı Sofular köyü Salmanlar mahallesine getirildi.

"Ben Seni Çok Seviyorum"

Üzerine karanfil ve gelin duvağı konulan tabuta sarılan anne Nurcan Özdemir, “Güzel kuzum. Gelinlik giyemeyen kızım. Ben hiç kimseye sana laf söylettirmezdim, eleştirtmezdim. Ben seni çok seviyorum kızım” diyerek gözyaşları döktü. Anne Nurcan ve ablası Elif kucağında çocuğu ile bir süre tabutun başından ayrılmadı.

Kılınan cenaze namazının ardından baba Hasan Özdemir tabutu açarak kızına son kez baktı. Özdemir’in cenazesi daha sonra omuzlarda mezarlığa kadar taşınarak gözyaşları arasında toprağa verildi.
Yorumlar (0)
3
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74