500 $ BOZDURANA FORMAT HEDİYE

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN "DOLARI BOZUN" ÇAĞRISI ÜZERİNE TÜM YURTTA ESNAFIN BAŞLATTIĞI KAMPANYAYA BİR DESTEKTE KARABÜK'TEN

Genel 05.12.2016, 22:36 05.12.2016, 22:36
20
500 $ BOZDURANA FORMAT HEDİYE
banner36
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN "DOLARI BOZUN" ÇAĞRISI ÜZERİNE TÜM YURTTA ESNAFIN BAŞLATTIĞI KAMPANYAYA BİR DESTEKTE KARABÜK'TEN

ge

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Dolar ve Euro’larınızı bozdurun çağrısı üzerine Karabük’te bilgisayar ve teknik servis hizmeti veren bir esnaf 500 dolar bozdurup dekontu kendisine getirenlere bilgisayar format hediyesi kampanyası başlattı.

Karabük’te bilgisayar tamirciliği yapan Ramazan Gümüş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dövizlerin bozdurulması için yaptığı çağrıya 500 dolar bozdurana bilgisayar formatı kampanyası ile destek verdi.

Gümüş, 500 dolar bozdurarak makbuzunu kendisine getirenlerin bilgisayarlarına format kampanyasını iş yerinin camına yapıştırdığı ‘’500 dolar bozdur gel. Makbuzunu unutma. Format bedava. Bu ülke hepimizin’’ yazılı notla duyurdu.

Ramazan Gümüş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dolar bozdurun çağrısına kentte farkındalık oluşturma amacıyla, 500 dolar getirenlerin bilgisayarlarına ücretsiz format atacaklarını söyledi.

Dolar bozdurma çağrısına herkesin cevap vermesini beklediğini ifade eden Gümüş şöyle dedi:

‘’Bu ülke hepimizin. Karabük’te diğer esnaflarında kampanya yapmalarını bekliyoruz. 15 Temmuz’da ülkemizi darbe ile bölemeyenler, ekonomik anlamda da yine bölemeyecekler. Kampanyamıza ülkemiz rahatlayana kadar devam edeceğiz. Şu anda bir müşterimiz 2 bin dolar bozdurduğuna dair makbuzu mail yoluyla gönderdi. Kendisi iş yerimize geldiğinde 4 tane bilgisayarına format hizmeti ücretsiz olarak verilecek.Normalde bir bilgisayarı 35 TL’ye format atıyoruz” dedi.
Yorumlar (0)
11
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74