KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI RAFET VERGİLİ'DEN "EVET" MİTİNGİ SONRASI AÇIKLAMA   Katıldığı bir televizyon programında aç

banner73
Genel 18.03.2017, 16:18 18.03.2017, 16:18
15
banner36
KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI RAFET VERGİLİ'DEN "EVET" MİTİNGİ SONRASI AÇIKLAMA

 

Katıldığı bir televizyon programında açıklamalar bulunan Belediye Başkanı Rafet Vergili, 16 Mart tarihinde Ak Parti tarafından gerçekleştirilen ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katıldığı "Karabük Evet Diyor" mitingi ile ilgili izlenimleri ve Başbakan Yıldırım'ın Belediye ziyareti ile ilgili konuştu.

"Evet" mitingine katılan ve miting sahnesinde kısada olsa bir konuşma gerçekleştiren Vergili, gerek Başbakan Yıldırım'ın karşılanma esnasında gerekse miting sonrasında kendilerini belediyeye davet ettiğini ifade etti. 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasında ortak hareket eden Ak Parti ve MHP'nin "Evet" kampanyası sürerken, MHP'li Belediye Başkanı Rafet Vergili, makamında ağırladığı Başbakan Binali Yıldırım'a belediye icraatları ile ilgili bilgiler verdiğini ve bir takım talepler ilettiğini belirtti.

Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi ile ilgili halk oylamasında "Evet" oyu kullanacağını açıklayan parti genel merkezini kararına riayet edeceğini ifade eden Vergili, belediye faaliyetleri, yapılması planlanan raylı sistem, yapımı devam eden Kanyon Köprüsü, alt yapı çalışmaları, trafik sorunu ve birçok konuda geniş kapsamlı bilgi aktarmasının ardından programın bir bölümünde

 
Yorumlar (0)
19
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74