14 AYDIR KAYIP ANNESİNİ ARIYOR

14 AY ÖNCE KAYBOLAN ANNESİNİ ARAMAYA DEVAM EİDYOR

banner73
Genel 03.05.2017, 18:36 03.05.2017, 18:36
16
14 AYDIR KAYIP ANNESİNİ ARIYOR
banner36
14 AY ÖNCE KAYBOLAN ANNESİNİ ARAMAYA DEVAM EİDYORKarabük'te yaşayan 48 yaşındaki İsmet Özkur, 14 aydır kayıp olan alzheimer hastası annesi 73 yaşındaki Hatice Özkur’u aramaya devam ediyor.

2 çocuk annesi Hatice Özkur, geçtiğimiz yıl Şubat ayının son gününde sabah saatlerinde, Yeşil Mahalle Cami Altı Sokak'taki evinden ekmek almak için çıktıktan sonra bir daha geri dönmedi. Çocukları İsmet ve Hikmet Özkur, gün boyu annesini aradı fakat sonuç alamayınca polise ve jandarmaya başvurdu. AFAD ekipleri de kadının düşmüş olabileceğini düşündükleri Araç ve Filyos çaylarında arama yaptı. Ancak yapılan tüm aramalara rağmen yaşlı kadın bulunamadı. İsmet Özkur, kardeşi Hikmet Özkur ile umutlarını koruyarak annelerini aramaya devam ettiklerini belirterek, "Her tarafı sorup soruşturduk. Tüm aramalara rağmen bir sonuç alamadık. Her gün ağlıyorum. Strese girdim. Saçkıran hastalığına yakalandım, saçım ve bıyığım kalmadı. Stres ve uyku hapı kullanıyorum." dedi.

Annesinin bulunamadığına çok üzüldüklerini belirten Özkur, "Anneme benzeyen birisini görsem koşarak yanına gidiyorum. Her şey aklımıza geliyor. Umudumu koruyorum. Annemi bulabilirsem dünyalar benim olur. En büyük varlığımın ölesiye peşindeyim. 13 yaşındaki oğlum her zaman takdir alıyordu. Babaannesi kaybolduktan sonra üzüntüden okuluna gidemedi. Babaannesinin resmini yanından ayırmıyor. Devamlı ağlıyor. Benim gibi olmasından korkuyorum. Annemi gören duyan olursa polise ve jandarmaya haber verirlerse çok mutlu olurum.’’ dedi.
Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74