10 YILDIR KARDEMİR'İN GÜVENLİĞİNİ EVİNDE KULLANIYOR

KARDEMİR A.Ş'nin uzun yıllar Yönetim Kurulunda bulunan baba Kami

banner73
Genel 12.12.2019, 18:00 12.12.2019, 18:00
117
10 YILDIR KARDEMİR'İN GÜVENLİĞİNİ EVİNDE KULLANIYOR
banner36
KARDEMİR A.Ş'nin uzun yıllar Yönetim Kurulunda bulunan baba Kamil Güleç  ve oğul H. Çağrı Güleç'in Safranbolu'daki evinin güvenliğini 10 yıldır KARDEMİR'in özel güvenlik firması karşılıyor.

Adeta 'KARDEMİR'in etinden, sütünden yararlanıyorlar' dedirtecek kadar, 10 yıldır baba, oğul Güleç'ler kendi konutlarının güvenliğini KARDEMİR'in özel güvenliğinden karşılatıyor.

Baba, oğul Güleç'leri gece gündüz bekleyen güvenlik görevlilerinin maaşları da KARDEMİR A.Ş'den yatttığı belirtiliyor.

2010 Yılında KARDEMİR'de yaşanan Türk Metal Sendikası ile Çelik İş Sendikası arasındaki sendikal yetki mücadelesinde 350 işçinin işten çıkarılmasından sonra, devletten polis güvenliği alan Kamil Güleç'in o tarihten bu yana konutunun güvenliğini de KARDEMİR A.Ş'nin güvenlik firmasının yaptığı ortaya çıktı.

Safranbolu'daki konutunun önünde, küçük bir kulübe içinde KARDEMİR A.Ş. özel güvenlik görevlilerinin beklediği ve maaşı KARDEMİR'den yattığı iddia edilen güvenlik görevlilerinin neden 10 yıldır hala özel bir konutu korudukları da ayrı bir soru işareti.

KARDEMİR'DEN ATILANLAR, ÇAĞ ÇELİK'DE İŞE BAŞLIYOR

KARDEMİR A.Ş'nin zaman zaman yollarını ayırdığı üst düzey bazı yöneticilerin Güleç'lere ait olan Çağ Çelik D.Ç'de işe başladıkları da şaşırtıcı bir ayrıntı.

En son KARDEMİR'in iş akdini fesih ettiği Kalite Kontrol Müdürü Figen Dikilitaş'ın Çağ Çelik D.Ç'ye işe başladığı öğrenildi.

KARDEMİR'in iş akdini fesih eden bir kısım müdürünün, Çağ Çelik'de işe başlamasına da sektörde 'Çağ Çelik'de işe başlayacak ta, neden KARDEMİR'den işten çıkarılıyor? Güleç'lerin KARDEMİR ile nasıl bir sarmal ilişki yumağı var?' sorusu soruluyor.

Yorumlar (0)
9
açık
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74