1.ULUSLARARASI ALTIN SAFRAN TÜRKİYE AÇIK KYOKUSHİN ŞAMPİYONASI 4-6 AĞUSTOS'TA

Uluslararası Altın Safran Türkiye Açık Kyokushin Şampiyonası hazırlıkları tamamlandı

banner73
Genel 01.08.2017, 12:15 01.08.2017, 12:15
15
1.ULUSLARARASI ALTIN SAFRAN TÜRKİYE AÇIK KYOKUSHİN ŞAMPİYONASI 4-6 AĞUSTOS'TA
banner36

Uluslararası Altın Safran Türkiye Açık Kyokushin Şampiyonası hazırlıkları tamamlandı


Budakaido Milli Takımlar Antrenörü Çetin Çakar:  “Amacımız çocuklarımız milli olsunlar, derece getirsinler”

Budakaido Milli Takımlar Antrenörü Çetin Çakar, Türkiye Wushu Federasyonu tarafından Karabük'te düzenlenecek 1. Uluslararası Altın Safran Türkiye Açık Kyokushin Şampiyonası'nın 4-6 Ağustos’ta gerçekleşeceğini söyledi.

Budakaido Milli Takımlar Antrenörü Çetin Çakar, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, organizasyona 18 ülkeden yaklaşık 400 sporcunun katılacağını ifade ederek, şampiyonanın adının ‘Altın Safran’ olmasının birçok ülkenin dikkatini çektiğini kaydetti.

Çakar, "Amacımız çocuklarımız milli olsunlar, derece getirsinler, Karabük'ün, Safranbolu'nun adı duyulsun. Yapılacak şampiyonayı Google bile takvimine aldı. Güzel bir organizasyon olacak. 18 ülke, Karabük ve Safranbolu için büyük bir artı. Güzel şeyler olacak, gelecekte yapacağımız organizasyonlarda bize daha fazla ilgi gösterilmesini istiyoruz. Şampiyonaya Karabük Valiliği, Karabük Belediyesi, Safranbolu Belediyesi ve birçok kurum destek veriyor” dedi.

Mesetlioğlu Dövüş Sanatları Spor Kulübü Başkanı Necdet Kızılay da Çetin Çakar ile Karabük'e hiç olmadığı kadar milli sporcu kazandırdıklarını belirterek, “Antrenör Çetin Çakar bu şampiyonanın Karabük'te yapılması için çok büyük emek harcadı. Gençlerimizi kahve köşelerinden, değişik şeylerden kurtarıp spora yöneltiyoruz.

1. Uluslararası Altın Safran Türkiye Açık Kyokushin Şampiyonası, 4-6 Ağustos'ta yapılacak. Gönlümüzden geçen, Türkiye'ye birincilik getirmek, aynı zamanda Karabüklü sporcuların da dereceye girerek, bizleri gururlandırması" ifadelerinde bulundu.
Yorumlar (0)
4
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74