Karabük Net Haber

CEYLAN’A GÖRKEMLİ KARŞILAMA

CEYLAN’A GÖRKEMLİ KARŞILAMA
Bu haber 01 Aralık 2013 - 14:40 'de eklendi. 21 kez görüntülendi.

AK PARTİ KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET CEYLAN’A GÖRKEMLİ KARŞILAMA

 

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET CEYLAN “BELEDİYECİLİKTE SINIRLARI AŞACAĞIZ. USTALIK DÖNEMİMİZİ YAŞAYACAĞIZ”

 

ceylana-karsilama

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Karabük Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, partililer tarafından Kemal oyman mevkiinde coşkuyla karşılandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ve Osman Kahveci ile birlikte sabah saatlerinde Karabük’e gelen Mehmet Ceylan, Kemal Oyman mevkiinde kalabalık bir parti grubu tarafından coşkuyla karşılandı. Şahin ve Kahveci tarafından bindiği otobüsle şehir turu atarak halkı selamlayan Mehmet Ceylan, partisinin İl Danışma Kurulunda ilk açıklamasını yaptı.

Ceylan, 30 Mart 2014 tarihinden itibaren Karabük Belediyesinde ustalık dönemi yaşanacağını ifade ederek “Ben Belediyeciliğin acemisi değilim, bu dönemde ustalığımızı göstereceğiz” dedi.

Bizim bu sınavı kazanıp kazanamayacağımız hizmetimizin sonunda belli olacak diyen Ceylan konuşmasına şöyle başladı;

ceylan-3“ 11 yıldır AK Parti ülkemizde iktidar sürdürmektedir. Dünya lideri büyük insan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yürütülen bu hareket ülkemizde çok önemli devrim niteliğinde işleri hep birlikte yaptık. Halkımız bunları takdir etmekte ve görmektedir. 2009 yılında Ak Parti olarak Karabük’te bir yol kazasına uğradık. Ancak 8 belediyeden 7’sini aldık. Merkez belediyeyi kaybetmek hepimizi üzmüştü. Ak Partinin bayrağını yeniden 30 Martta dalgalandıracağız. Yola devam hizmete devam edeceğiz. 30 Mart’ta görevi devralırsak başkanlık bize nasip olursa, her şeyden önce biz halka hizmetin, hak’a hizmet şuuru ile hareket ediyoruz. Bu görevi layıkıyla yapabilmenin bir ibadet ölçüsünde bir görev olduğu inancındayız. İnsan odaklı bir anlayış içinde olacağız. Belediyenin kapısı, insanımızın en yakın derdini anlatabileceği, sorunu anlatacağı, çözüm bulacağı yer olacaktır. Güler yüzlü bir belediyecilik anlayışını Karabük görecektir. Eğer başkanlık koltuğunu oturursak, belediye personeli endişeli olmasın sadece güler yüzlü bir hizmet anlayışı istiyoruz. Bütün sorunlar ve talepler karşılanamayabilir. Ama vatandaş Belediyeden ayrıldığında mutlu ayrılacaktır. AK Parti Belediyeciliği bir ekoldur, bir okuldur. Belediyecilik bizim işimiz. Karabük’te vizyoner, katılımcı ve girişimci bir belediyecilik yapacağız. Bu konuda gerekli birikim, tecrübe ve bilgimize güveniyoruz. Tecrübemizi kullanarak, iyi bir ekip çalışması ile Karabük halkının refahı için gecemizi gündüze katacağız. Sınırları aşacağız, yeni bir sıçrama yapmak durumundayız. 21. yüzyıl Belediyeciliği Karabük belediyesinde hakim kılmak bize nasip olacaktır. Biz belediyeciliği, sadece temizlik yapan çöpü toplayan, yolu yapan suyu getiren bir belediyecilik anlayışında asla değiliz. Daha kapsamlı insanımızın her türlü ihtiyacına çözümler ve hizmetler üreten belediyecilik anlayışını getireceğiz. Karabük’ün kentleşme açısından problemleri var. Çarpık yapılaşma var, gecekondulaşma devam ediyor. Bazı mahallelerde kentsel dönüşüm var. Karabük’te Kentsel dönüşüm yeterince gerçekleşmedi. Bu sefer merkezi hükümeti de yanımıza alarak vatandaşı mağdur etmeden ve huzursuz etmeden Kentsel dönüşümü gerçekleştireceğiz. Yine katılımcı bir Belediyecilik anlayışı içinde olacağız. Vatandaşı mağdur etmeden kentsel dönüşümleri gerçekleştireceğiz. Katılımcı bir belediyecilik anlayışını esas kılacağız. Eskiden Belediye Başkanı her şeyin sahibidir, astığım astıktır anlayışı vardı. Bu görüş artık yok ve katılımcılığın esas olduğu, hakim kılındığı, her kesimin fikrinin alındığı bir Belediyecilik anlayışı sergileyeceğiz. Şehri ilgilendiren konularda taraftarın, halkın fikri alınacak. Halkın istediği tarzda bir yönetimi hayata geçirmenin gayreti içinde olacağız. Yine mega projelerimiz var. Bu projeleri önceden hazırladık ve belediyeye başladığımız zaman bu projeleri uygulamaya koyacağız. Ben planlamacılıktan geldiğim için her projeyi belirli bir plan içinde yapacağız”

“USTALIĞIMI GÖSTERECEĞİM”
Karabük Belediyesinin ustalık dönemini yaşayacağını belirten Ceylan “Belediyenin acemisi değil, biz artık bu dönemde ustalığımızı göstereceğiz. Belediyeciliği sadece yol, su olarak görmeyip, toplumun her türlü ihtiyacını gözetip, her türlü ortamı oluşturma gayreti içinde olacağız. Bildiğiniz gibi Başbakanımızın 2023 vizyonu var. Bu vizyonun en önemli unsuru da gençlerimiz. Güçlü toplum için, nitelikli, inançlı gençler yetiştirmek zorundayız. Gençlerimiz bizim için önemli, bu nedenle Belediyede ofisler, iş geliştirme merkezleri oluşturacağız. Gençlerin işsizlik sorununu çözmek için azmi gayret sarf edeceğiz. Kadınlarımızda bizim olmazsa olmazlarımız. Onları da sosyal hayatın içine çekmek, gerekirse ekonomik açıdan güçlendirmek için projeler üreteceğiz. Yine Karabük bir emekli kenti. Onların kalan ömürlerini sağlıklı ve huzur içinde geçirmeleri için her şeyi yapacağız. Yine Sanayici ve esnaf kesimimiz var. Onları unutmamız mümkün değil. Karabük ağır sanayinin kurulduğu bir kent. Daha dün hatırlayın KARDEMİR batıyordu. Şimdi bunlar unutuldu tabi. DDY hammaddesini taşımıyor, cevher bulamıyor, elektrik parasını ödeyemiyor, maaşları veremiyordu. O zaman ben Safranbolu belediye Başkanı olarak görev yapıyordum. Zamanın koalisyon hükümetine gittik, DDY talimat bile veremediler. 2002 yılında AK Parti hükümeti hızır gibi yetişti. Karabük Demir Çelik Fabrikaları bugünlere geldi. Bugün KARDEMİR hızla büyüyen, yatırım yapan bir işletme oldu. Sanayinin Karabük’te gelişmesi için gerek KARDEMİR’i, gerek esnafımızı, gerekse Ticaret Odamızı yanımıza alarak Karabük’te daha fazla iş aş üreteceğiz” dedi.

ceylan-1Ceylan ayrıca bölgenin merakla beklediği Filyos Liman Projesi’nin 2013 yatırım programına alındığını, Kalkınma Bakanı tarafından imzalandığını ve Başbakan’ın imzasına sunulduğunu da söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin ise, AK Parti’yi seçimlerde en önde galip olarak çıkarmak için çalışacaklarını söyleyerek, “Derin bir devlet deneyimine sahip bir adayımız var. Belediye hizmetlerine yabancı biri değil. Safranbolu’da belediye başkanlığı yapmış bir kardeşimiz. Bir belediyenin belediye başkanın düşünmüş olduğu hizmetleri kendi imkanları gerçekleştirmesi mümkün değil. O nedenle ben merkezi hükümetten sadece dua bekliyorum demeyeceksiniz, dua ile birlikte işbirliği ile hizmette bekliyorum diyeceksiniz. Amacımız 30 Mart akşamı seçimlerde burada 7-0 galip çıkmak” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
30 ADET YORUM YAPILDI
Karabük Fatihi06 Aralık 2013 / 14:44 Cevapla

Haber ile ilgili yapılan son yorumları okuyunca şu kanaate vardım. Haberin fotoğrafında yer alan kişilerin Karabük’ü gerçekten sevmedikleri ortaya çıkıyor. Gerçekten sevselerdi, bu on yıl içinde Karabük ile ilgili şu an proje diye düşünülen her hizmet bitirilmiş olurdu. Hala bitirilemeyen ve proje olarak Karabüklülerin önüne proje diye getirilmeye çalışılanlar, Karabüklüye hangi gözle bakmak olur? Ey Karabüklüler! Arkanızda hükümetin ağır topları var zannetmeyin. Uyanın. Zaten günde üç öğün bu yemekleri yemek zorundasın. Sana ekstra bir sofra kurmayı vaad etmiyorlar. Senin yaşaman için gerekli olan bu gıdaları almak zorundasın. Sana bunları proje diye önüne getiriyorlar. Lütfen uyanın artık…

ramazan çavuş04 Aralık 2013 / 00:59 Cevapla

yazık bu memlekete de bu partiye de yazık. bu adamların sevilmediğini niye göremiyor bu genel merkez? illa halkın sandığa mı çakması lazım? yeter artık ya, milleti partiden soğutacaklar böyle giderse

Başakşehir Levent03 Aralık 2013 / 12:19 Cevapla

Sn. Başbakan Karabük Belediye Başkan adaylığı Konusunda şam şeytanları tarafından ya kandırılıyor ya da Karabük halkını aptal yerine koyuyor. Ya da ustalık döneminde acemilik yapıyor. Dönüp dolaşıp, altına odun atıp, yağlama yıkama yapıp aynı adamları aynı yüzleri bizlere sunuyorlar Bizler zaten bunları denedik. Dayatmaya ne gerek var kı. Sn. Başbakanım Mehmet Ali Şahin’i severiz senin yolunda da ölürüz. Ama biz seçmenler şam şeytanlarına oy verecek göz yok. Hangi yüzle gidip bizler başkalarından Mehmet CEYLAN için oy isteriz. Yüzüme söverler. Bu millet aptal salak değil.Taki Sn. Başbakana anlayana kadar bu böyle sürecek. Herkese saygılar Saygılar.

  Karabük Fatihi06 Aralık 2013 / 14:36 Cevapla

  Sevgili kardeşim yazdıklarına katılmamak mümkün değil. Sayın Başbakanımız bu adayla kendi bindiği dalı kesiyor. Ya da laf olsun diye bir aday çıkartıyor. Sayın Vergili’nin karşısında AK Partinin şansının olmadığını biliyordur diye düşünüyorum.

BİRBİLEN03 Aralık 2013 / 10:41 Cevapla

SAYIN BAŞKAN YÜRÜYEN MERDİVEN YAPMAKLA, ASANSÖR YAPMAKLA SEÇİM ALAMIYACASINIZ. KARABÜKTE SORUNLAR HALA AYNI 4.5 YILDIR BU SORUNLARI CÖZEMEDİNİZ 30 MART 2014 DE SEÇİMİ KAYBEDECEKSINİZ. DOGALGAZDAN SİYASET YAPMAYIN BUNU AK PARTİ GETİRDİ DAGITIM FİRMASIDA DAGITTI, ARITMAYIDA AK PARTİ GETİRDİ BUNDAA SİZİN KATKINIZ BİLE YOK.

  Aykut03 Aralık 2013 / 13:10 Cevapla

  Çok bilen bir bilen kardeş ne güzel söylemişsin yaaa. Evet Herşeyi hükümet yaptı. Doğalgazı getirdi dağıttı. Hatta asfaltını da safranbolu belediyesine attırdı değilmi. Hadi len ordan ucuz siyasetçi.

  Başakşehir Levent03 Aralık 2013 / 21:21 Cevapla

  Geçmiş dönemlerde Karabük Belediye Başkanlığı yapmış kişilerin Karabük’e yaptıkları hizmetler ortada. Rafet Vergili’nin yapmış oldukları çalışmalar tabi ki abartılmamalı. Ama Ceylan ve ekibinin geçmiş dönemlerde Karabük için neler yaptıkları da orta da. Rafet Beyin yaptığı çalışmaların 10 da birini bile bu halka çok gördünüz, yapmaktan kaçındınız. Sizlerden daha fazla yürekli bir Ak partili olarak geçen Belediye seçiminde olduğu gibi bu seçimde de oylarım MHP’YE DEĞİL Rafet VERGİLİ’YE. Sn. Mehmet ALİ ŞAHİN’ini burada tenzih ediyorum; Unutmayın ki Karabük’e gelen yatırımlar sizlere rağmen geldi.

Mert03 Aralık 2013 / 01:13 Cevapla

Boşuna uğraşıyorsunuz. Karabük halkı tarihinin en büyük başkanını buldu bir kere allah sağlık ve ömür verirse sonuna kadar arkandayız byük başkan Rafet Vergili.

eski çarşı 7802 Aralık 2013 / 18:01 Cevapla

milletvekilliğin süresince bakan yardımcılıgın süresince kaç defa karabüke geldin.. karabük ve safranbolu için bir taşı taş üstüne koydurtunmıki şimdi aday olorak ilimize geliyorsun bu nasıl bir yüzsüzlüktür inin artık sırtmızdan be kardeşim….. siysetle uğraşanlara lafım yok elbetteki siyasetlerini yapacaklardır yalnız karabük halkı bu beyefendiye oy verirse ALLAH iyi demez ben söyleyim.

  Karabük Fatihi06 Aralık 2013 / 14:33 Cevapla

  Halk kendi sırtına kendi bindirdi, yine kendi indirecektir. Onlara kalırsa kesinlikle sırtınızdan inmezler güzel kardeşim. Sandık başında sen indireceksin. Hatta mümkünse sen onun sırtına binmeye çalışacaksın.

karabüklü02 Aralık 2013 / 16:18 Cevapla

Vergili Adaylığını açıkladı ben şükür namazı kılmaya gidiyorum Seçim zaferi şimdiden kutlu olsun

Karabük Fatihi02 Aralık 2013 / 16:05 Cevapla

İlave olarak şunu da öğrenmek istiyorum. Milletvekili iken kaç kişinin sorunlarına yardımcı oldunuz da belediye başkanı olunca kaç kişinin sorunlarına yardımcı olacaksınız.

Karabük Fatihi02 Aralık 2013 / 16:03 Cevapla

Eminim ustalığını göstereceksin. Yani iki dönem milletvekilliği, bir dönem Safranbolu belediye başkanlığı ve bakan yardımcılığı bu kadar zaman çıkartın şimdi usta oldun. Neyin ustası oldun. Karabük için ne gibi projelerin var. Hadi usta say bakalım. Karabük için neler düşünüyorsun. Hangi projeleri ne zaman başlayıp ne zaman bitireceksin. Adaylığınız kesinleşti. En kısa zamanda Karabüklülere açıklayınız. Her halde bir ekibiniz vardır. Bu ekibinizin içinde sosyal medyayı takip eden bir elemanınız vardır. Bunları takip etmektedir. Dolayısı ile her şeyden haberdar oluyorsunuzdur. Bir Karabüklü olarak sizden cevap bekliyorum. Karabük ile ilgili projelerinizi açıklayınız. Karabük’ün sorunlarını nasıl çözeceğinizi açıklayınız. 🙂

salmanlardan02 Aralık 2013 / 13:24 Cevapla

bu kalabalıklara kanarsa sayın ceylan yandı. böylelikle ceylangillerin gözden çıkartıldığı anlaşılmış oldu. geçmiş olsun.

Aykut02 Aralık 2013 / 13:06 Cevapla

Başbakanın ustalık dönemini pkk ya verdiği tavizlerle gördük. Allah senin ustalığından bizleri muhafaza eylesin. Heralde doğuda ne kadar evsiz köysüz varsa Karabük’e doldurursun. Ne kadar mülteci varsa onları da çağırırsın. Birdahaki dönem oylarınız artsın diye!!!!

  BİRBİLEN02 Aralık 2013 / 15:58 Cevapla

  MEHMET CEYLAN ADI AÇIKLANDIGI ANDA AK PARTİLİ RUMUZU İLE YAZI YAZAN KENDİNE GÖRE KENDİNİ UYANIK SANAN YORUMCULAR ASLINDA AK PARTİLİ DEGİLLER SIRF YÖN ŞAŞIRTMAK VE SANKİ AK PARTİYİ TUTUYORMUŞ GİBİ GÖRÜNÜP SEÇİMDE MAGLUBİYET YAŞAYACAGIMIZI YAZARKEN ASLINDA KENDİLERİNİ KANDIRIYORLAR. HİÇ BİR AKPARTİLİ SEÇİMDE BAŞARISIZLIK DÜŞÜNMEZ HELEDE KARABÜK MERKEZDE YAPILACAK VE RAHATLIKLADA ALACAGIMIZ BU SEÇİMİ DÜGÜN BAYRAM HAVASINDA OLACAGINI VE SEÇİMDEN BAŞARIYLA CIKACAGIMIZI BİLİR. KARABÜK BELEDİYESİ ŞU ANDA MHP Lİ BİR BELEDİYE BAŞKANINA SAHİP BIRAKIN İSMİNİ VEYA İŞADAMLIGINI SONUCTA MHP Lİ BİR BELEDİYE BAŞKANI VE MHPLİ BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİYİ ACIMASIZCA ELEŞTİRİKENDE AKPARTİYE GÖNÜL VERENLER, DESTEK VERENLER VE BAŞBAKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOGAN GECE GÜNDÜZ TÜRKİYE İÇİN CALIŞIRKEN ASLA MHP Lİ BİR BELEDİYE BAŞKANI ADAYINA OY VERMEZ BUNU COK İYİ BİLMEMİZ GEREKİYOR. BURDA 2009 YILINDA YAPILAN SEÇİMİ HÜSEYİN ERER KAYBETMEDİ AKPARTİ KAYBETTİ SONUCTA BURDA KİŞİLER KAYBETMİYOR BAGLI OLDUGU PARTİ KAYBEDİYOR. AKPARTİ MERKEZ DE COK GÜÇLÜ BİR PARTİ BUDA KARABÜK HALKININ AKPARTİYE DESTEK VERMESİYLE OLUYOR. KARABÜK MERKEZDE YAPILMASI GEREKEN O KADAR COK İŞ VARKİ İNANIN 5 YIL YETMEZ HER YAPTIGI İŞ ESKİK YAPILMIŞ GÜNÜ KURTARMAK ADINA BEN YAPTIM OLUR ANLAYIŞINA SAHİP BİR İCRAAT SERGİLENİYOR. MEHMET CEYLAN ALLAHIN İZNİYLE VE KARABÜK MERKEZDE YAŞAYAN HALKIN DESTEGİYLE BELEDİYE BAŞKANI OLACAKTIR BUNDAN KİMSENİN KUŞKUSU OLMASIN. FAKAT ALLAH KOLAYLIK VERSİN AYNI ZAMANDA 4.5 YILDIR YAPILMAYAN O KADAR COK İŞ VE YAPILAN O KADAR ESKİK İCRATLARINI TOPARLAMAK BEYA BİR ZAMAN ALCAK AMA SONUCTA AKPARTİ GENEL VE YERELDE BİRLEŞTİGİ ZAMAN MÜTHİŞ BİR PROJELER VE HİZMETLER GELECEKTİR BU SEÇİM KARABÜK İÇİN BÜYÜK BİR FIRSAT 2023 VİZYONU VE COK DAHA MODERN BİR KENT OLMASI İÇİN TEKRAR AKPARTİLİ ANLAYIŞA SAHİP BELEDİYECİLİGİN GELMESİ LAZIM.

   mert03 Aralık 2013 / 00:37 Cevapla

   bir bilen aslında hiç bilmeyen namkör herif sen şimdiye kadar hangi belediye başkanının rafet başkan gibi çalıştığını gördün sen tam bir yüzsüz birisin anlaşılan.

    BİRBİLEN03 Aralık 2013 / 10:40 Cevapla

    MERT EFENDİ ÖNCE TERBİYELİ KONŞMAYI ÖGREN . NANKÖR DİYEN İNSAN ÖNCE AYNAYA BAKCAK.EVDE AYNA VARMI :))

aziz3702 Aralık 2013 / 12:44 Cevapla

Herkes kafasını kuma sokmuş adeta uyuyor vergili nisan 1 yapınca uyanırlar heralde keşke yıpranmamış farklı birileri aday olsaydı

Gökhan Burhan02 Aralık 2013 / 12:24 Cevapla

yazık yazık bu memlekete yazık!!! bu adamlar iktidarın nimetlerinin memleketimize yeterince ulaşmasını da engelliyor bence. kendisi için değil halk ve memleket için cevval birileri yok mu bu partide? hep ceylan ve ekibi! denendikleri yetmiyor mu anlamıyorum zorla yine yine dayatılıyorlar. belli ki bu zatlar için tamamen şahsi makamları önemli. görülüyor ki makamın ne olduğu da önemli deil kendileri biryerlerde olsun da! garip karabüküm. demekki kentin adı da bahtı da kara!!! ne zaman dönecek bahtı acaba?

karabüklü02 Aralık 2013 / 11:40 Cevapla

Görkemli karşılama 100, 200 kişiyle mi olur bide 7-0 alacağız diyorsunuz sakın 0-7 olmasın AKP şu saatten sonra anca hava alır karabük te bunlar il başkanının oyunu millet vekilliğindeki önündeki tek engel olan ceylanı harcadı ceylan hastayım yaşlıyım yapamam kazanamam dediyse de boş. Genel seçimde 1.sıra Osman Kahveci 2.Sıra Ömer Ayar Ceylan da siyaset sahnesinden silinecek seçimi kaybedince Hüseyin Erer gibi Siz kendi içinizde çıkar gözetmeye devam edin Belediyeyi de Vergili Alsın.

emre02 Aralık 2013 / 09:45 Cevapla

Türkiyede ak partili belediyeler dünyada anılan marka şehirler olma adına 15 yıllık planlarını yaparken karabükün bundan geri kalmaması lazım bu şehrin geleceğinin önüne sandukta engel konulmaması lazım ak belediyecilikle karabükün buluşması karabükün marka şehir yapılması lazım bunun için de kim ne derse dersin kalkınma bakanlığı gibi Türkiyenin kalkınmasının planlarını uygulayan bir bakan yardımcısının karabükte belediye adaylığı bizim için bir fırsat siyasi düşünmek Karabüke zarar verir.

VATANDAŞ OLARAK ALTIN ZAMANIMIZI YAŞIYORUZ. SEÇİMDEN ÖNCE HALKIN YANINA UĞRAMAYAN, MECLİSE GİTTİĞİMİZDE YOK DEDİRTEN MEHMET CEYLAN ŞİMDİ KARABÜK HALKINDAN OY İSTEMEK İÇİN KARABÜK’E GELDİ. NE BÜYÜKSÜN ALLAH’IM BU GÜNLERİ BİZE GÖSTERDİN. MEHMET CEYLANA HADDİNİ BİLDİRMENİN ZAMANI GELDİ. SEN KARABÜK HALKINI TANIMADIĞIN İÇİN HEYECANLA KARABÜKE GELDİN. YÜZÜNE DAHİ BAKMADIĞIN KARABÜK HALKINDAN OY İSTEMEYE. ÖYLE PROTOKOL GEZMESİYLE PROGRAMLARA, AÇILIŞLARA KATILMAKLA HALKIN ARASINA KARIŞILMIYOR. KARABÜK HALKINDAN NE KADAR UZAKSIN. BOŞ VAATLERİ KARABÜK ARTIK YEMİYOR. RAFET VERGİLİNİN ELİNDEN BAŞKANLIĞI ALACAK TEK BİR İSİM VARDI BURHANEDDİN UYSAL. AK PARTİ MAALESEF BU FIRSATI KAÇIRDI. SENİNLE MÜMKÜN DEĞİL.

taraf01 Aralık 2013 / 23:40 Cevapla

Gecmis olsun akp. Simdiden Rafet beyi kutlarim. Yanliz akpnin oylari gecen secimden cok daha az cikmali. Bunun icin Rafet beycok calismali oyunu arttirmalidir. Ayrica safranboluya da gecmis olsun. Nejdet aksoy ceylanin adayligi ile safranbolu adayligini garantilemis oldu.

fikret altıok01 Aralık 2013 / 22:38 Cevapla

ne güzel memleket yahu senin başbakanın bu memleket için ne yaptıki ustalık dönemimnde sen ne yapacaksın senin başbakanın pkk lı itlerin dağlarda başaramadığını masada onlara verdi şivan perveriyle barzanisiyle birlik oldu diyorki 9 aydır kan akmadı akmaz tabiki adamlar artık sayesinde tamamen içimize girdi bir karabüke giremediler girmeyi denediler ama 100yılda derslerini aldılar şimdi sende başbakanının emriyle onlara izinleme çıkarmayamı geldin zor sandıkla oynamassanız imkansız sayın rafet vergili bu karabüke neler yaptı neler siz gelipte bir taş dahamı koyacaksınız sanki koyamazsınız çünkü hepsini rafet vergili koydu yerine o taşları bilen biliyor ve en önemlisi kardemirde hesabı kesilenlere neler yaptığınızı unutmadık peeek sayın ceylan ve şahin bey BU KARABÜK İNŞAALLAH SİZ VE SİZİN ZİHNİYETİNİZİ TAŞIYANLARIN SANDIKTAKİ MEZARI OLACAK (AMİN)

DevGenç01 Aralık 2013 / 19:41 Cevapla

sayın ceylan değilmiydi belediye başkanlığı için yaşı ve sağlığı benden daha müsait arkadaşlar var diye.. Şimdi sağlığı düzelmiş ve gençleşmiş heralde… karabuk net haber, siz değilmiydiniz bu cümleleri ceylana karşı haber yapan.. ya milletvekilliği için haber başlığı atan… şimdi övme zamanı mı geldi…

Hakan01 Aralık 2013 / 19:40 Cevapla

Karabük Mehmet Ceylan ile Kalkınacak. Senelerini siyasete bürokrasiye harcayan Ceylan Karabükte başarılı işler yapacaktır.

fırtına01 Aralık 2013 / 17:43 Cevapla

5 tane aday adayının hakkını yedin İNŞALLAH KAZANAMAZSIN Rafet VERGİLİ Kazanır

edina solak01 Aralık 2013 / 16:14 Cevapla

yahu arkadaşlar..bu adama bu kadar itibar etmeyiniz.. o değil karabükü evini dahi yönetemez.. sanki o safranbolu belediye başkanıyken belediyeyi onun yönettiğinimi sanıyorsunuz..
bu arkadaşımız kıymetli eşlerinin sözünden çıkmayan bir belediye reisidir.. sn eşleri ne emir buyururlarsa onu yerine geitrmekle mükellefdir…
hasbel kader olurda sçilirse belediye de işi olanlar bu arkadaşımıza değil sn arkadaşın eşine danışmak ve müracaat etmek zorundadırlar……
vay karabük ün haline ..rüzgarın kızı karabükün başkanı olacak…

seçinde görün rüzgarın kızını ..hahahaaaaa

Mehmet01 Aralık 2013 / 15:31 Cevapla

Geldıklerı gıbı gıderler

ÖNE ÇIKAN HABERLER
Güncel Haberler
İLGİLİ HABERLER