Karabük Net Haber
COVID-19
Dünyada Toplam Vaka

Dünyada Toplam Ölüm

Toplam
İyileşenler

Türkiye'de
Vaka

Türkiye'de Ölümler

Türkiye'de İyileşenler

BU NASIL BİR GÖZÜ KARARMIŞLIK..?

BU NASIL BİR GÖZÜ KARARMIŞLIK..?
Bu haber 24 Haziran 2019 - 19:16 'de eklendi. 157 kez görüntülendi.

Karabük Üniversitesi tarafından neredeyse geleneksel hale gelen ve geçtiğimiz gün yapılan mezuniyet törenine Samsun’un Bafra ilçesinden bir gazeteci büyüğümüz torununun mezuniyeti için katılmış.

Bafralı yerel gazeteci İbrahim Alaçamlı, 40 bin kişinin katıldığı mezuniyet töreninde yaşadığı bazı sıkıntıları memleketine gidince köşesinde yazmış.

Aracını zor park edecek yer bulduğunu, mezuniyet töreni yapılan üniversite kampüsü içindeki ay yıldızlı stadyuma uzun mesafe yürüdüklerini, çok kalabalık olduğunu ve stadyumda zor oturacak yer bulduğu gibi sorunları dile getirmiş.

Bir de güvenlik önlemlerinin olmadığını dile getirerek, ‘ya bir bomba patlasaydı, ya bir olay olsaydı, kimsenin üzeri aranmadı’ diyerek, yaşanmamış olay üzerine bir bardak suda fırtına koparmaya çalışmış bu gazeteci büyüğümüz.

En garibi ise seviyesizce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun bu yazıyı mutlaka okuyacağını, facebook üzerinden yazının linkine sponsor verildiğini, whatsapp uygulamasından devlet büyüklerine bu yazının linkinin atıldığını belirterek, aba altından sopa göstermeye çalışmış Bafralı meslektaşımız.

Yazının başlığı ise ‘Karabük Valisi ve KBÜ Rektörü Eseriniz ile Gurur Duyun’

Ortada olmamış, yaşanmamış bir olayın skandal gibi gösterilmesi, büyük olaylar yaşanmış gibi algılatılmaya çalışılması, nasıl bir kafa yapısının ürünüdür, o da ayrı bir tartışma konusu.

Bafralı meslektaş büyüğümüz de sanırım bir kompleks sorunu var ki bu kompleksi yazdığı yazılar ile atmaya çalışmış.

Bafra’dan gelip Karabük’ü ve Karabük Üniversitesini her türlü karalamaya çalışılan ve aslında tamamen bir kompleks ürünü olan bu yazıları, BRTV’nin sahibi, gazeteci Mehmet Çetinkaya görünce, boncuk bulmuş gibi sevinmiş olmalı ki, Bafralı gazeteciyi haberlere telefon bağlantısı ile konuk etmiş.

‘Vay KBÜ Mezuniyet töreni şöyle rezaletti, vay böyle rezaletti. Güvenlik zafiyeti son derece yüksekti, ya bir olay olsaydı, dıdısı da dıdısı…’

Adam Bafra’dan geliyor.

Karabük’ü karalıyor.

Bizim içimizdeki İrlandalı da buna çanak tutuyor.

Al mutlu oldun mu?

Karabük’ün az da olsa olumsuz reklamı yapıldı ve az sayıda insanın kafasında Karabük’e karşı, Karabük Üniversitesine karşı olumsuz bir ön yargı oluştu.

Ortada bir bardak suda fırtına koparmaya çalışılacak aslında bir durum da yok.

Karabük Üniversitesi her yıl bu mezuniyet törenini yapıyor.

Başka üniversiteler de yapıyor.

30-40 Bin kişinin katıldığı bir mezuniyet töreninde tabi ki trafik sıkışıklığı, tabi ki kalabalık olacak.

Bafralı gazeteci memnuniyetsizliğini dile getireyim derken, BRTV sahibi Mehmet Çetinkaya’nın, Vali Fuat Gürel ve Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’a karşı olan şahsi sorunlarına alet olmuş farkında değil.

Bu haberlerin ardından BRTV Sahibi Mehmet Çetinkaya, KBÜ Rektör Yardımcısı Mustafa Yaşar ile whatsapp üzerinden konu ile ilgili yazılı bir sohbet yapıyor.

Rektör Yardımcısı Yaşar’ın iyi niyetle yazdığı bazı cümleler alınıp Bafralı Gazeteci’ye KBÜ Rektörlüğünün yazılı açıklaması diye gönderiyor.

KBÜ’nün resmi yazılı açıklaması diye Çetinkaya’nın Bafralı gazeteciye gönderdiği yazılı metin de zaten akıl alır gibi değil.

‘Yok, eleştirilere sonuna kadar katılıyoruz. Yok, siz son derece haklısınız. Yok, bu bize ders oldu.’ gibi cümleler var.

KBÜ Rektörü Refik hocaya “siz böyle bir açıklama mı yaptınız?” diye sorduk ve kendisi kesinlikle böyle resmi bir açıklamanın olmadığını, böyle bir açıklama yapmalarının da mümkün olmadığını ifade etti.

Nasıl bir hırs, nasıl bir kafa yapısı koskoca bir üniversitenin yazılı açıklaması diye bunu bir başka gazeteciye gönderir ki?

Anlamak mümkün değil…

Anlayamayız da…

Çünkü böyle gözü kararmışçasına hırslanmak, böyle Hint kurnazlığı yapmak ancak BRTV sahibi Mehmet Çetinkaya’ya has olabilir.

Zaten tüm bu yaşanan olayların altında en büyük hedefin de Karabük Valisi Fuat Gürel’in olduğunu görüyoruz.

Bafralı Gazeteci İbrahim Alaçamlı’nın son yayınladığı yazıda Mehmet Çetinkaya öyle bir övülmüş ki, sanırsınız Karabük’ün yegane gazetecisi.

Vali Fuat Gürel ile ilgili madara edilmeye çalışılacak bir sürü yalan yanlış aktarmalar var.

Her türlü süreç yaşanabilir…

Her türlü mücadele verilebilir…

Ama bir insan doğup, büyüdüğü ve yaşadığı memleketini birilerine karşı şahsi hırsları yüzünden böyle karalanmasını sağlamamalı.

Allah, böyle bir hırstan, böyle bir gözü karışmışlıktan, böyle bir hainlikten Valimizi, Rektörümüzü ve Karabük’ümüzü korusun…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
28 ADET YORUM YAPILDI
dilşat05 Temmuz 2019 / 23:15 Cevapla

Doğrucu rumuzlu kardeş: Açık-öğretim sınavlarında sınav görevlileri spor ayakkabı giyiyorlar çünkü sizler sınav olurken sessiz yürümek ve dikkatinizi dağıtmamak için tercih ediyorlar. Ancak haklı olduğun yanlar var kesinlikle. Varoş görüntü ile entellektüel serbest ve rahat giyim arasındaki çizgiyi karıştıranlar var. Hoş resmi kıyafetin zorunlu olduğu günlerde de bu takım arkadaşlar ceket gömlek kravat uyumunda kendilerini belli edityorlardı. Saç ve traş zorunluluğunda ise bıyıkklarıyla komik görüntüleri kendilerini eleveriyordu kuzum

Gunes05 Temmuz 2019 / 22:55 Cevapla

Hoca rumuzlu kişiye cevaben: Senin kuyruk acın mı var. Rektörle derdin ne hacı. Seni rektör yapmadıklarından mı?. 130kettin uysaldan 10000000 tane yan yana dizsen Refik Polatın kesip attığı tırnağı olmaz hocaaaa. Ki oda çetinkayadan farklı değildi. sahtekarlık, zillet, rüşvet, amerikaya gidip el öpme. Karabükte de elini öpmediği adam bırakmadı. Refik hoca Çetinkaya’ya eyvallah etmediği için B. Uysal gibi olmadık heriflere gebe kalmadığı için bu tür hırçınlıklar normal. Refik Polatı kabullenecekler, alışacaklar zaman alsa bile. Uysal gebe kaldığı için onlar üniversiteyi kendi meydanları sanoyorlardı. Kışkışlandılar. Ötede oynamaya alışacaklar. Terbiye eder üniversite bu tür çapsız çapulcuları eğitir. Dersini verir. Kimsenin şüphesi olmasın. Uysal da dersini aldı. Boyunun ölçüsünü gördü.

Zaferbizim05 Temmuz 2019 / 22:43 Cevapla

Eyyy Çetinkaya. Arsızlık çirkeflik bir yere kadar. Zaten küçüktün. Şimdi kendini bitirdin. Bre hadsiz bre gafil, Koskoca vali ve rektöre bu denli çirkefçe seviyesizce saldırmak niye?. Basınsan basınlığını bilmiyorsun. Diploman olduğuna bile benim şüphem var. Çünkü sen sahtekarlığını yalancılığını defalarca Karabük’e ispatladın, belgeledin, tescilledin. Köy muhtari gibi tipinle Tv karşısına çıkıyorsun. Konuşmalar desen yine aynı köy muhtarı tarzı. Üniversite diploması olan TV işini yapan adamın kibarlığı yok ki sende. Kıyafet konusuna hiç girmiyorum bile. Her programda aynı gömlek. Yahu arkadaş kokar be. Ameliyatla mı ayıracaklar aynı gömleği.

Pus05 Temmuz 2019 / 16:09 Cevapla

Siz beğenmemişsiniz anlaşılan. 11 000 öğrenci ve onların aileleri adına herkes memnuniyetsizliğini size tek tek bildirmiş de sizi de kendilerine Sözcü seçmişler gibi konuşma haddini kendinizde görecek kadarmış çapınız. Protokolde mi yer bulamadınız? Beklediğiniz ilgiyi mi göremediniz. Nedir sıkıntınız anlaşılmıyor. Herkesin bir karın ağrısı var. Keşke torununuz ODTÜ veya Boğaziçi’ni kazanabilseydi ve mezun olabilseydi. Orada ileri vites törenleri yazardınız artık. Neyse. Bu sözlerimi yayınlama cesaretiniz olduğunu da düşünmüyorum. Yayınlama delikanlılığı göstermeyeceğiniz için siz de “tarafsız gazetecilikten” ikmale kaldınız!

Pus05 Temmuz 2019 / 14:47 Cevapla

Bafralı gazeteciyi mesajımdır:
Asıl geri vitesi siz ve çetinkaya yapmış beyefendi. Az önce röportajınızı da dikkAtle izledim. Başkaya için yazdığınız yazınızda rektör demedim rektör dedim. Benim rektörle valiyle sorunum yok filan demişsiniz.Röportajda direk “rektör” diyorsunuz rektörlük dememişsiniz. Ama bravo hepinizde geri vites yaptınız. Koskoca valiye ilim insanı değilsin bilim insanı değildin demekle ne yapmaya çalıştınız anlamadım. Ukalalık gibi geldi bana. Yok valinin köpek haberi. Onu haber diye yapan zaten beyni soğan cücüğü dedim vatandaş olarak. Yetmedi sen bunların ağabeyi olacaksın bir de. Yok vali köpek haberini yapanı fırçalamış. Çok iyi etmiş az bile yapmış. Sen de ifşa ettin. Rahatlamışsın. Yok ninenin dediğini yayınlamayın. Hakikaten analarınızla oturup dedikodu dinlemek büyümüşsünüz bunu da habercilik sanıp gazeteni kaprisi yapıyorsunuz. Bu arada Çetinkaya’nın perspektifinden bakınca ona vizyon sahibi gibi görünen eski rektör Çetinkaya’nın ve onun yanında çalışanın işsiz kızlarına ünivde işe aldığı için vizyon sahibi görüyor, Çetinkayaya kim kemik atarsa ondan yanadır. Bu rektör ona eywallah etmiyor. Çetinkaya rektörün yanında odacısı gibi duruyor görmüyor musun aga. Irlandalı diyen de az demiş. Ermeni tohumu hareketler bunlar. Türksat’ın yayın için dolarlarını her ay ödeyecek parası yok. Napsın adam hoop bir şantaj montaj işleri. Geçinip gidiyor. Anında tutuştu rektörlüğe koştu. Fırça yediği kısmı yayınlayacAk değil heralde. Pislettiği yerleri temizlemeye gitti. Diliyle Yalayarak temizler.

İrlandali hain defol şehrimizden05 Temmuz 2019 / 14:45 Cevapla

Tebrikler

ahmet demirdöven02 Temmuz 2019 / 14:45 Cevapla

burada kızılması gereken asıl kişi mehmet çetinkaya dır. ticarette bile eleştirilerinizi bize memnuniyetinizi başkalarına iletin kuralı vardır. elin bafralısını karabük ün değerlerine tercih eden mehmet çetinkaya geçmişte chp den vekil adaylığı yapmıştır. chp zihniyeti budur. genel başkanları ülkeyi dış ülkelere beraber çökertelim der, bu da karabükü çökertmeye çalışıyor. gazeteci siyasi gibi hareket edemez. sildim uydudan brtv yi.

Reis30 Haziran 2019 / 12:28 Cevapla

Ağzı olan konuşmuş yorumlarda. Kardeşim gidin yüz yüze görüşün Vali beyle, rektör hocayla. Adam yemezler korkmayın. Şikayetlerinizi, sorularınızı adam gibi mertçe yüzlerine söyleyin… Ama dert bu değil ki. Çamur at izi kalsın. Dolmuşta bir büyüğüne yer vermekten aciz, ağzında sigara, eline kitap almamış, başı kapalı kıçı açık tipler türedi son zamanlarda. Kimsenin akla ihtiyacı yok. İcraat yapın kardeşim. Yolda bir taş varsa eğilip kaldıralım hep beraber. Bir çöp varsa yapışmaz elimize alıp çöpe atalım. Ne zaman bu duyarlılık millet olarak bizde oluşursa, hatayı başkalarında değilde kendimizde aramaya başlarsak işler yavaş yoluna girecektir. Neyse anlamak isteyene bu kadarı kafi…

Leo28 Haziran 2019 / 01:54 Cevapla

Ohoo ya uşaklar, Her g.te kulak asarsanız, g.t g.tlükten çıkar. Bırakın her daim g.t kalsın.

Ersin27 Haziran 2019 / 14:19 Cevapla

Ahmet! Başka isimlerinde daha önce yazdın. Belli ki üniversitede çalışıyorsun yancısın oda belli. adını tam Yaz da üst taraf bir kıyak geçsin. 🙂 🙂 sana akademisyensin demedim yancı dedim bak 🙂 h. yol yancisi

Fehmi AKSAKALOĞLU27 Haziran 2019 / 10:37 Cevapla

Adam gördüğü eksiklik yada arızaları dile getirmiş kim neden rahatsız oluyor karalama neresinde bu yazının.Gözü kapalı herkese biat etmeyi bırakalım dikkatli olalım derim illa dışardan birinin görmesi değil bizim görüp tespit edip ilgililere gerekli bilgileri vermiş olmamız gerekir özellikle de siz basın mensuplarının..

Ahmet26 Haziran 2019 / 13:41 Cevapla

Çok cahil var çok. Yok üniversitedekiler sakal bırakmış yok spor ayakkabı giyiyormuş eşofman varmış. Parlemento mu burası. Sen bu kafayla açık öğretim bile okuyamazsın. Yurt dışına git bakalım akademisyenler ne giyiyor. Ağzı olan konuşuyor. Bir düşün önce. Düşün araştır sonra gene düşün. En son karar ver ve yaz.

İlker26 Haziran 2019 / 00:41 Cevapla

SöZde Bafralı gazeteci, gazeteci kimliğini kullanarak imtiyaz istemiş ve karşılık bulamamış. Sonra kinini köşesini kötüye kullanarak kusmuştur. Törenin başından sonuna kadar oradaydım. Hiçbir olay olmadı. 11 bin mezun ve 30 bin seyircinin katılımı ile yapılan bir organizasyon bundan daha iyi metropollerde bile yapılamazdı. Güvenlik sadece üst arama ve xray ile olmaz. Devletimizin istihbaratı iyi çalıştı Karabükte. Öğrencilerimiz de gayet memnundu. Şiddetli yağmur olmasa idi konser de olacaktı. Bafralı gitsin kendi şehrinin problemleri ile ilgilensin. Bir de brtv de kendine yancı bulmuş onu da alet etmiş kinine.

Doğru cu25 Haziran 2019 / 22:14 Cevapla

Ya ben üniversite de acık öğrendim sınavlarına girdim ordaki sınav gozetmenlerinln hal ve hareketlerine kıl oldum saç sakal birbirine mi karışmış altlarında esefman mı sallvarmi belli değil spor ayakkabı gevşek hareket ler ne bu ya Rektör hoca ya sesleniyorum bu ne laskalik yakışmıyor Karabük Üniversitesi ne inanın sınava girenler daha usturuplu kılık kıyafet ve tras ve makyaj ile ben utandım sözde hoca oda kimlik kartı olmasa ben nizami eden içeri sokmam işte cemaat akp zinniyet i başka birşeyler değil hocalığı devlet memuru nu yerle bir eden görüntü sakala hürmet im sonsuz ama bunların ki gösteriş ve bir yere gelmek için baska sey icin değil Rektor de sakal bırakmış resimleri ni gördünm Rte mi dedi yoksa inancı icinmi o da soru işareti neyse bazı şeyleri acilen Rektör Prof Dr Refik Polat ı n düzeltmesi gerek aldığı maaşı hak etmesi gerekir Yoksa herkes rektör üniversite de gördüğüm kadarı ile

Mehmet bos25 Haziran 2019 / 17:45 Cevapla

O gün fırtına falan da olmadı yağmurla da sahne yıkılacaksa yazıklar olsun. Gerçi trilyonlarca tl harcayıp yaptığınız stadı ayakta tutmak için bir o kadar da para harcadınız ama yine zor sağlam kalır orası. Liyakat olmayınca sonuç bu olur işte.

Mehmet bos25 Haziran 2019 / 17:42 Cevapla

Mezuniyet değil rezalet resmen. Her yıl olduğu gibi bu yıl da üniversite TOKİ giriş ve çıkışı da kapandı. Acil bir durum olsa giriş çıkış mümkün değil. Haber de yanlı davranıyorsunuz. Önemli olan bir tehlike gerçekleşmeden buna uygun önlem alabilmektir. O gün üniversite veya TOKİ’de ters bir durum olsa ne ambulans ve itfaiye girebilir. Geleceği görmek önemlidir. Tarikatla cemaatle atama yaparsanız sahne de çöker mezuniyet de rezil olur

Fatih25 Haziran 2019 / 13:36 Cevapla

16 fakülte 4 myo var. Bir ay mezuniyet yapalım aq.

hoca25 Haziran 2019 / 11:20 Cevapla

Burhanettin Uysal yerine mevcut rektörü devam ettirmenin sonucu bak valiyi dahi karalıyorlar neden iş yapan adam taşlanır hep sıkıntı rektörde ne vali ne başkası üniversite özerk gerekli önlemi rektörlük almalı neyse Safranbolu Kaymakamı fatih bey de ne yaptıysa yaranamadı menfaatler üzerine kurulu sistemin sonuçları

N. İrfan B.25 Haziran 2019 / 10:44 Cevapla

sayın başkaya sahne yıkılması olay değil mi? o sahne için yapılan ihale yolsuzluğu olay değil mi? ya O sahne çocuklarımız oradayken yıkılsaydı o büyük acıları nasıl paylaşacaktık. Diğer yandan bir Bafralı gelip burada 2 saatte gördüğü manzara karşısında Karabük’ü eleştiremez orası kesin. Birde Karabük basınında artık seyredilmeyen bir yerel tv kanalı sanki Vali beyde olayın içindeymiş gibi skandal manşetler atarak olaya körükle gitmesi de gerçekten çok manidar. Vali ne yapsın, ancak KBÜ Rektörü mutlaka bu pisliği hazırlayanların kafasını koparmalı. Kara yanında Beyazı ayıklamadıkça bunlar yaşanır.

Bi vatandaş25 Haziran 2019 / 10:08 Cevapla

Birilerinin o vakit rektörden beklentileri varmış yerine gelmemiş anlaşılan hiç yakıştıramadım bir Karabüklü Olarak ben bu mezuniyetle gurur duydum geçen de yazdım memnun olduğumu 120 bin lik bir ile 40 bin kişinin gelmesi öyle kolay bir organizasyon değil ondan diyorum ufak tefek şeyler atanmış olabilir gözden kaçmış olabilir çamur at izi kalsın hesabı ile kimse bir yere varamaz bu Karabük ün gururu Valisi Belediye Başkanı Emniyet güçleri herkes seferber olmalıdır Üniversitei için kosturmak gerekir böyle günlerde Üniversite yanlız bırakılmamalı eline kalem alan tv kamera larını nn karşına geçen gazeteci yim diye ortaya çıkıyor inanın çoğu menfaat ve çıkar için anasını bile kaleme alır Samsun lu gazete ci de kendini birşey sanacak ya kaç üniversite mezuniyet ine gitmiş kaç yemin merasimine gitmiş de Karabük ü karalama kampanyası yapmış ve buna çanak tutan lara da yazıklar olsun Karabük te kim kimin ne olduğunu azçok biliyor Karabük e hizmet etmek yerine ihanet etmek yediği kapı girlemek tir başka birşey değil

Murat25 Haziran 2019 / 10:04 Cevapla

Edaa ya bak hele ayağı sakat annesi yürümek zorunda kalmış konser varmış ama yokmuş sen üni de öğrencisin ama konserin niye iptal olduğunu bilmiyosun boş yapmasın millet üniversiteyi eleştirir gibi memleketle uğraşıyor hayırdır

hüseyin kaya25 Haziran 2019 / 08:41 Cevapla

karabük gezdiğim o kadar yer arasında çabuk gelişen bir yer. ben adanalıyım, karabük de 2010-2015 arası kaldım. ancak bu büyüme kontrolsüz oldu, ha bire öğrenci sayısı arttı, ev sayısı aynı kaldıkça kiralar yükseldi, nüfus arttı , sosyolojik olarak kültür çatışması yaşandı. Kolluk görevli sayısı aynı hızda artmadı asayiş kontrolü geride kaldı. bunun gibi durumlar benim gibi tarafsız bir insan gözüyle karabük ü yaşamakta zorlanılan bir yer olarak hafızama geçirdi.karabük candır güzel yerdir değerinin bilinmesi gerekir. bu anlamda herkese görev düşüyor. tekrar görüşmek üzere karabük.

Yonca25 Haziran 2019 / 08:29 Cevapla

Yukarıda yok konser yazıldı ama olmadı diyen hanfendi o gün Karabüktemiydi acaba yoğun fırtına ve yağış nedeniyle platform yıkıldı yaralılar vardı açıklama yapıldı konser olamayacak diye ring araçları da dolduğu vakit kalkıyor du gazeteciyi överken Karabük’te yaşanan dan haberi olmayan insanlar ne kadar da nankörsunuz

Kemal25 Haziran 2019 / 08:18 Cevapla

O gazeteci karabük insanını ayrı tutuyorum dedi. Çok sıcak kanlı olduğunu söledi. Sadece plansız hareketi eleştirdi. Yani sizin açınızdan olumsuz reklam yaptı. Diğer herşeyini överek de bahsetti

Edaaa24 Haziran 2019 / 22:22 Cevapla

Eksigi var fazlasi yok, gecen yil araclar kampus ickndr park yeri bulamadi, benim ayagi sakat annem benim mezuniyet törenim için o yolu yokuşu ayagi aksayarak yurumek zorunnda degildi bir ring araci bile düşünulmemişti … bu yıl ise ayri fiyasko Mezuniyet afişinde konser yer almasına rağmen yapılmayan konser, kandırılan mezuniyet öğrencileribden bahsetmeyi unutmuş değerli gazetecimiz….

Yavuz24 Haziran 2019 / 21:41 Cevapla

Kimilerinin kuyruk acısı var demek ki…

Özgür24 Haziran 2019 / 21:08 Cevapla

Burası Karabük, başka şehirlere benzemez. Yok şöyle olsaydı yok böyle olsaydı ile bir yere varılmaz. Hiç beğenmedim o gazetecinin yaptığı hareketi.

Ali cantez24 Haziran 2019 / 19:40 Cevapla

Bundan sonraki yıllarda her fakülte mezuniyet törenini farklı günlerde yaparsa abartılmasi yersiz eksikliklerin önune gecilir. Mezuniyet haftası etkinlikleri adı altinda 1 haftaya yay töreni ..bak milletin gıkı çıkıyor mu


 • Günün haberleri WhatsApp kutunuzda!
  Aşağıdaki kutuya telefon numaranızı yazın, hemen abone olun…

  [contact-form-7 404 "Not Found"]
 • ÖNE ÇIKAN HABERLER
  Güncel Haberler
  İLGİLİ HABERLER
  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.