TSO BAŞKANI ÖZCAN'DAN REGAİB KANDİLİ MESAJI

Karabük TSO Başkanı Tuncay Özcan Regaip Kandili Kutlama mesajı  

banner108
Alt Manşet 22.04.2015, 14:02 22.04.2015, 14:02
38
TSO BAŞKANI ÖZCAN'DAN REGAİB KANDİLİ MESAJI
banner36

Karabük TSO Başkanı Tuncay Özcan Regaip Kandili Kutlama mesajı


 

Tuncay-ÖzcanTSO Başkanı Özcan "Millet olarak dinimizde kutsal sayılan Regaib Kandili ile çok müstesna günlere ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kandil olarak adlandırılan geceler, ışıklarıyla sadece karanlık gecelerimizi değil, aynı zamanda manevi feyziyle de bunalan gönüllerimizi aydınlatır.

Toplumsal huzura vesile olan mübarek üç ayların başlangıcı Regaib Kandili mübarek Ramazan ayının da müjdecisidir. İnsanların birbirine karşı daha hoşgörülü ve saygılı davrandığı bu ayların toplumumuzda var olan iç huzur ve kardeşliği daha da pekiştireceğine inanıyorum. Regaib Kandili'nin bizlere sunduğu düşünme fırsatını kullanarak bir ibadet şuuru içinde toplum olarak birbirimize kenetlenip, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeliyiz. Kardeşlik ve beraberliğimizi güçlendirmeye, birlik ve beraberliğimizi korumaya gayret göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle esnaf, tüccar, sanayici ve tüm hemşerilerimizin Regaib Kandilini ve üç aylarını tebrik ediyor, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı, bütün İslam âleminin ve insanlığın barış ve huzur içinde olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum" dedi.

Yorumlar (0)
banner11
10
açık
banner17
banner18
banner39
banner74