İYİ PARTİ İL BAŞKANI EROL SERİN İLE KARABÜK VE SİYASET GÜNDEMİ

İYİ Parti İl Başkanı Erol Serin ile Karabük ve Siyaset Gündemi

Alt Manşet 26.04.2022, 15:16 26.04.2022, 22:47
319
İYİ PARTİ İL BAŞKANI EROL SERİN İLE KARABÜK VE SİYASET GÜNDEMİ
banner36

Karabük Net haber moderatörü  Ergün Başkaya'nın canlı yayında konuğu olan İYİ Parti İl Başkanı Erol Serin, Karabük gündemi ve politikaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Ergün Başkaya'nın Karabük gündemi ile başlayan sorularının ardından KARDEMİR konularının ele alındığı canlı yayına Başkan Serin'in partilerinin projeleri hakkında yaptığı açıklamalarla devam edildi. Öğrencilere, Ev hanımlarına karşılıksız Bin Liralık ödemelerin yapılacağını söyleyen İl Başkanı Erol Serin, Ovacık ilçesinin sorunlarının kamuoyunun bilgisine sunulması için sözü İYİ Parti Ovacık İlçe Başkanı Yaşar Akcaalan'a verdi. İlçe Başkanı Akcaalan'ın "Ovacık'ta var olmayanlardan ziyade var olanları söylesem konuşmam daha kısa sürer" demesine ilave olarak "eczanemiz bile yok" demesi dikkat çekiciydi. 

Yaklaşık 1 buçuk saat süren canlı yayını buradan tekrar izleyebilirsiniz.

Yorumlar (2)
Ovacık'lı 3 hafta önce
"Var olmayanların yerine var olanları söylesem konuşma kısa sürer" sözü ne acı bir söz, gerisini konuşmaya gerek yok. İşte memleketimin acı gerçeği.
Halk 3 hafta önce
Ülke resmen yağmalanıyor…! Yağmacılar İşçi, memur, emekli için zam yapılırsa enflasyon artar, EYT çıkarsa sistem batar diyenlerdir, halkın hakkını aralarında paylaşmak istiyorlar…
banner11
banner12
21
az bulutlu
banner125
banner18
banner74