Whatsapp Hattı: 0535 085 69 00

SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ ANMA PROGRAMI YAPILACAK

06 Ocak 2017 17:52 Paylaş Twitle Metin Boyutu: Küçült Büyüt

Vatan savunması uğrunda çekilen sıkıntıları bir nebzede olsa göstermek amacıyla 81 ilde aynı gün aynı saatte 08 Ocak saat 10.00’da “Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı” yapılacak.

 

Konu ilgili destek ve görüşlerini almak üzere Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’u ziyaret eden Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Liderleri Esma Yavuz ve M. İsmail Kibar Sarıkamış Şehitlerini hep birlikte anacağı şeklinde konuştular.

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’un böylesi özel konularda ne kadar hassas ve vatanperver olduğunu bildiklerini kaydeden Gençlik Liderleri inşallah Sayın Başkanımız bizleri o gün yalnız bırakmayacaklar tüm Karabük ve Safranbolulu hemşerilerimizi bekliyoruz” dediler.

Başkan Aksoy ise “Gençlerimiz çok güzel bir etkinliğe imza atmışlar, onları kentim ve şahsım adına tebrik ediyorum” dedi.2016 Temmuz ayında önemli bir sürecin tüm vatandaşlarımız ile birlikte üstesinden geldik.

Sarıkamış’ta da bu Cennet vatan uğruna ne sıkıntılar çekildiği görülmekte. Bu nedenle arkadaşlarımızı bunu hatırlattıkları ve bu organizasyonu düzenledikleri için tebrik ediyorum. İnşallah ekibim ve Safranbolu haklıda desteklerini esirgemeyecektir.

Gençlik Liderleri organizatörlüğünde gerçekleştirilecek olan ve Safranbolu Belediyesi olarak bizim de destekleyeceğimiz, Çamlık Kent Ormanı girişinde saat 10.00’da başlayacak bu anlamlı etkinliğe tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

Yürüyüşe katılmak isteyen vatandaşlarımız için belediyemiz önünden aynı gün saat 09.30’da araç kaldırılacaktır.

Bu haber toplam 602 kez okundu.

PrintPDFE-mail
Yorumunuz
Bu Haberi

Son Yorumlar

© 2010-2015 Karabük Net Haber ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İHA Abonesiyiz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle