Hoşgeldiniz   Sitemizde haberde toplam onaylı yorum bulunmaktadır.

Safranbolu İçin Dev Oylama Sonuçlandı

14 Kasım 2013 Paylaş Twitle Metin Boyutu: Küçült Büyüt

DEV OYLAMA SONUÇLANDI!

asdaddddddddddddcc

Karabük Net Haber olarak 7 gün süre ile başlattığımız  ” AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Olarak Kimi Görmek İstersiniz? “ başlıklı oylamamız sonuçlandı.

Geçtiğimiz 7 günlük süre içerisinde Karabük internet haberciliğinin öncüsü olan Karabük Net Haber takipçileri AK Parti Safranbolu Belediye Başkan aday adaylarından oluşan bir liste üzerinde oylarını kullandı. Elbette yapılan bu oylama kesin bir sonuç belirtmemektedir. Fakat genel olarak yüksek katılımlı bir sonuçta alınan oylama, Safranbolu kamuoyunun hangi fikirde olduğunu büyük oranda ortaya koymuştur.

Oylama süresi boyunca teknik ekibimiz tarafından tespit edilen manipüle oy kullanma girişimleri olmuş, Karabük Net Haber prensipleri çerçevesinde bu tür girişimlerin önüne kararlılıkla geçilmiştir. IP ve Çerez kaydı tutularak yapılan oylama sistemimiz üzerine belirli zaman aralıklarında yoğun oy manipülasyon girişimleri güçlü kadromuz tarafından tek tek tespit edilerek oylama dışında tutulmuştur.

İşte AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Aday Adayları oylama sonuçları;

Untitled-2ddasdfdcd

 

Bu haber toplam 279 kez okundu.

PrintPDFE-mail
Etiketler:
Yorumunuz
Bu Haberi

Safranbolu İçin Dev Oylama Sonuçlandı için 6 Yorum

 1. Hüseyin diyor ki:

  “Bahattin kim mi?
  Bahattin Eroğlu; 6 sene belediye bşk. yrd.’lığı yapmış, halkın her kesimi tarafından (uluslu, keltepeli, ovacıklı, karıtlı, ovacumalı, kırıklar, ağaçkese, eflani vs.. ) sevilen, sokakta dolaşırken herkesin kucak açtığı hatırını sorup selamlaştığı, Ankara’ya işi düşene gönülden yardım eden, binlerce seveni ve makamda görmek istenen bir İnsanoğludur.
  Senin kıyaslamaya tenezzül edilmesinden hoşlanmadığın muhterem ise malesef bu özelliklerin hiçbirini karşılayamamaktadır. Aksine halkına sırt çeviren, onları “DARP” eden, her haklı olanı aşağılayarak odasından kovan yada içeride yokum dedirten bir beld. başkanı.
  Haklısın ikisi asla kıyaslamaz.

 2. Cemil diyor ki:

  Recep bey, Bahattin eroğlu nejdet beyle niye kıyaslanmasın? Nejdet bey tövbe haşa peygambermi? boyu boyundan uzun, yakışıklılığı dersen daha karizmatik, bilgi birikim dersen fazlasıyla var, safranboluyu tanımak dersen nejdetten daha fazla tanır. Nejdet bey başkan adayı olduğunda kıranköy için safranbolunun köyü zannediyordu. Siz rahat olun Bahattin bey bu işi yapar.

 3. recep diyor ki:

  Çok merak ediyorum ve cevaplamınızıda istiyorum. Bahattin kim Necdet Aksoy’lamı kıyasladınız çok yazık sizlere çok
  cahilcce davranmayın halkı yanıltmayın hesabını veremezsiniz sonra…

  • Refik diyor ki:

   834 ‘ e, 282 rey..
   sen 834 kişiye hatta bu ankete katılan 2,546 kişiden 282′ si hariç geri kalan kadar insan evladına; CAHİL diyebilecek derecede akıllı mısın da be adam hesap! vermesini öğretmeye yelteniyorsun ?
   Önce hesap kitap öğren, daha sonra mantıklı şeyler yaz.
   Bu ankette Sayın Bahattin Eroğlu, Sayın Ali Keskinkılıç, Sayın Ali Kaya ve Sayın Özlem Urgancıoğlu güzel oylar aldı diye insanlara cahil diyerek ithamda bulunamazsın. ikibin insan evladının hakkı var o ankette, ‘bihesap’ insan !

  • aziz diyor ki:

   tabiki nejdet beyin yaptıklarının hesabını kimse veremez

 4. Vedat Y diyor ki:

  Hangi adayların oyları iptal olmuş yayınlarsanız seviniriz.

analiz

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle