Hoşgeldiniz   günü itibariyle sitemizde haberde toplam onaylı yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA ÖZATA MHP’NİN ADAYI

06 Aralık 2013 Paylaş Twitle Metin Boyutu: Küçült Büyüt

MHP SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA ÖZATA OLDU

 

mhp-ozata-bellioldu

Milliyetçi Hareket Partisi Safranbolu Belediye Başkan Adayı belli oldu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin imzalı kararı ile MHP Safranbolu Belediye Başkan Adayı Mustafa Özata olarak belirlendi.

MHP Safranbolu Aday Adaylığına müracaat eden ve daha sonra Safranbolu teşkilatı ile yaşanan ufak bir sorundan dolayı adaylıktan çekildiğini belirten Mustafa Özata ile ilgili MHP genel Merkezi adayımız kararını verdi.

MHP Safranbolu Aday Adayları arasında en iddialı olarak belirtilen ve günlerdir müracaatı beklenen Mustafa Özata ile ilgili adaylığının belirlenmesi ile beklenen gerçekleşti.

Genel Başkan’ın Bahçeli’nin “Ben seçime her yerde en iddialı adaylar ile girmeye kararlıyım” diyerek Mustafa Özata’nın Safranbolu adayı olarak belirlediği, MHP İl Başkanı Metin Demirel tarafından açıklandı.

Mustafa Özata ile MHP Safranbolu’da seçime çok iddialı gireceği ifade edilirken teşkilat içindeki sorunların ise sonlandırıldığı belirtildi.

Pazar günü MHP’nin İstanbul’da yapacağı aday açıklama törenine Karabük Adayı Rafet Vergili’nin yanı sıra, Mustafa Özata’nın da katılacağı belirtildi.

Mustafa Özata konu ile ilgili “Benim baştan beri söylediğim gibi tek hedefim Milliyetçi Hareket Partisi olarak Safranbolu’da ipi göğüsleyerek en iyi hizmetleri sergilemektir. Safranbolu’daki seçim yarışında da ipi göğüsleyeceğimden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Bu haber toplam 327 kez okundu.

PrintPDFE-mail
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

MUSTAFA ÖZATA MHP’NİN ADAYI için 14 Yorum

 1. hatice celik diyor ki:

  Safranbolu milliyetci hareket partisi kadin kollari olarak adayımizin Sayın Mustafa Özata nın sonuna kadar arkasindayız.Hedefimiz Safranbolu da Karabuk te verilen belediyecilik hizmetini halkımiza sunabilmektir.Allah samimiyetimizi karsıliksiz birakmasin.

 2. Osman sydın diyor ki:

  Değerli dava arkadaşlarım, Kıymetli hemşerilerim;
  Bildiğiniz üzere 2013 Temmuz ayından itibaren Milliyetçi Hareket Partisi Safranbolu Belediye Başkan Adayı olmak için Ülkücü tavır ve terbiye ölçüsünde çalışmalar yaptık. Bu çalışmalarımız sırasında bizleri yalnız bırakmayan ailemiz, ülküdaşlarımız, hemşerilerimiz, reklam firmaları, medya mensupları, SMS şirketlerine huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum.
  8 Aralık 2013 Pazar Günü itibariyle Milliyetçi Hareket Partisi Safranbolu Belediye Başkan Adayımız Sayın Mustafa ÖZATA olarak Bilge Lider Dr. Devlet BAHÇELİ tarafından açıklanmıştır. Bu tarihten itibaren görevimiz Genel Başkanımızın bize emaneti olan Sayın Mustafa ÖZATA’ yı Safranbolu Belediye Başkanı olarak seçtirmektir. Bu görevi yerine getirirken dün yanımızda olan arkadaşlarımız yine yanımızda olacaklar. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.
  Aday adaylığı süreci bitmiştir. Artık adayın etrafında kenetlenme zamanı gelmiştir. Bir oy fazla nasıl alırız? Bunun hesabını yapmalıyız. Adayımızın çalışmak istediği kişileri seçmesinde saygılı davranmalıyız. Küsmek, kızmak, kırılmak biz ülkücülere yakışmaz. Cennet mekan Başbuğumuzun doktirinlerini hayatımızda hep yaşamalıyız. Aklımızdan şehitlerimizi çıkarmamalıyız.
  Gün birlik günüdür. Çünkü Türkiye’ nin gidişatı iyi değildir. Ülke bölünmeye doğru gitmektedir. Ekonomik olarak çıkmazdayız. 2002 de 5 bin taşeron işçi varken günümüzde bu sayı 500 bini geçmiştir. Artık miting meydanlarını doldurmak için barkod sistemine geçen siyasi parti bizi yönetirken biz halen neyin kavgasını yapacağız?
  Çevrenizdeki sadece ülkücülere değil, vatan –bayrak- devlet kaygısı taşıyanlara şunu söyleyin; “Ülkenin gidişatında vebal taşımak istemiyorsanız, bu seçimlerde MHP çatısı altında toplanalım. Yoksa bir sonraki seçimde sandık önümüze gelir mi? Onun garantisini kimse veremez.” Ülkeyi suni gündemlerle meşgul edip milyon dolarları peşkeş çekenler bilmeli ki ülkücü kadrolar bunun hesabını sizden soracaktır.
  Son olarak şunu belirtmek isteriz ki ; biz projelerimiz, aklımız, bedenimiz ile teşkilatımızın ve adayımızın yanındayız. Allah bizleri utandırmasın.
  Allah Türk’ü korusun ve yüceltsin. Amin.

  Osman AYDIN

 3. avdan yaylası eteğinde olan köylülerimiz üçbaş davutlar kamış aktaş tandır mehterler çukurca kışburuncuk ortaca karşer güney bürnük kapaklı düzköy cumayanı işte adayımız işte bizim köylümüz siyaset yapmayalım adam gibi adam mustafa özata o bizim namusumuz artık sahip çıkalım

 4. ibrahim diyor ki:

  akp ye nisbet bende mhp ye verceyim

 5. gönülden destek diyor ki:

  Safranbollu insanlar yapılanları iyi görmüştür, yeter artık diyeceklerdir, yolun açık olsun hep destek tam destek yeter artık bunların yaptıkları…

 6. esentepe gayza diyor ki:

  inşallah seçimi kazanacaktır. ilk defa mhp’ye oy vereceğim. kariyerli ve yetenekli bir başkanımız sonunda olacak. rafet bey’le beraber Allah yar ve yardımcıları olsun.

 7. yüksel bozkurt diyor ki:

  sevgili abiciğim hayırlı olsun şimdiden hayırlara vesile olsun,allah yolunu açık etsin yanındayız.

 8. öz tandır diyor ki:

  sevgili hemşerim yolun açık olsun ilk defa mhp oy vereceğim şimdiden başkanlığın hayırlı olsun

 9. üçbaşlı diyor ki:

  hayırlı olsun safranboluda iş bitmiştir özata allah yolunu açık eylesin

 10. Aykut diyor ki:

  Hadi şimdi Nejdet Aksoy’u aday yapın bakalım görelim:)))

 11. mehmetali diyor ki:

  Allah yolunuzu açık etsin.

 12. mehmetali diyor ki:

  Allah yolunuzu açık etsin. Durmak yok Karabukden sonra Safranboluda da hizmete yola devam….

 13. reis diyor ki:

  Sayın Genel Başkanımızında dediği gibi en iddialı aday Mustafa Özata Safranbolumuza hayır olsun. Allah Yar ve Yardımcısı olsun, desteğimiz seninle Özata

 14. hayırlı uğurlu olsun inşallah seçimi kazanır .

analiz

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle