Whatsapp Hattı: 0535 085 69 00

İL BAŞKANI SAYLAR’DAN VİDEOLU DAVET

15 Mart 2017 13:46 Paylaş Twitle Metin Boyutu: Küçült Büyüt

AK PARTİ KARABÜK İL BAŞKANI TİMURÇİN SAYLAR YAYINLANAN BİR VİDEO İLE KARABÜKLÜLERİ “EVET” MİTİNGİNE DAVET ETTİ

16 Nisan’da halkın önüne gelecek sandıkla 18 maddeden oluşan anayasa değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi oylaması için “Evet” mitingleri devam ediyor. Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımı ile 16 Mart 2016 (Perşembe) Saat 16:00’da Kent Meydanında gerçekleştirilecek olan “Evet” mitingi için Ak Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar bir davet videosu yayınladı.

Bütün Karabüklüleri saat 16:00’da Kent Meydanına beklediklerini ifade eden Saylar, mahalle ve duraklardan vatandaşların ücretsiz bir şekilde Kent Meydanına ulaşımlarının sağlanacağını belirtti.

Saylar, yayınlanan videoda “Coşkuyla Başbakanımızı karşılayacağız ve 16 Nisan halk oylaması ile ilgili Karabükümüzün kararının evet olduğunu tüm Türkiye’ye haykırmış olacağız. Ben Karabüklü hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Başbakan’ı karşılama komitesi başkanı Serdar Dereli ise Perşembe günü tüm Karabüklüleri meydana beklediklerini de kaydederek, “ O gün kentte havanın yağışlı olacağı bilgisi ulaştı. Bizde buna karşın tüm tedbirleri aldık. Vatandaşların yağmur yağışına karşın etkilenmemesi adına yağmurluğa kadar tüm önlemlerimizi aldık. Diğer yandan il merkezi ve ilçelerimizden halkımızın katılımı için ücretsiz olarak servisler kaldırılacaktır. ” ifadelerini kullanmıştı.

Bu haber toplam 4.771 kez okundu.

PrintPDFE-mail
Yorumunuz
Bu Haberi

Son Yorumlar

© 2010-2015 Karabük Net Haber ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İHA Abonesiyiz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle