Whatsapp Hattı: 0535 085 69 00

EĞİTİME KAR ENGELİ

07 Aralık 2016 17:59 Paylaş Twitle Metin Boyutu: Küçült Büyüt

ETKİLİ KAR YAĞIŞI SONRASI EĞİTİME 1 GÜN ARA VERİLDİ

Etkili kar yağışı sonrası eğitim ve öğretime 1 gün süre ile ara verildi. Sabah saatlerinden itibaren il genelinde etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Karabük Valiliğinden alınan bilgiye göre, sabah saatlerinde başlayan kar yağışının il genelinde yarattığı olumuz koşullar nedeniyle Merkez ve Safranbolu, Eskipazar, Yenice, Ovacık ve Eflani ilçelerinde örgün ve yaygın eğitim kurumlarının 1 gün süre ile tatil edildiği öğrenildi.

“İlimizde etkili olan kar yağışı nedeniyle Karabük Merkez ve ilçelerimizdeki örgün ve yaygın eğitim kurumları 08.12.2016 Perşembe günü (1 Gün) tatil edilmiştir.

Başbakanlığın 2002/58 Sayılı Genelgesinin 3. maddesi gereğince Olumsuz hava koşulları nedeniyle valiliklerce okulların tatil edilmesi halinde aynı bölgedeki kamu görevlisi özürlüler, ayrıca bir talimat ve talebe gerek kalmadan, belirlenen tatil süresince izinli sayılacaktır. Bu izin kamuda çalışan hamile personeli de kapsamaktadır.”

Bu haber toplam 14.21 kez okundu.

PrintPDFE-mail
Yorumunuz
Bu Haberi

EĞİTİME KAR ENGELİ için 3 Yorum

 1. namık şan dedi ki:

  Bu sabah 100. yıl buz pistiydi. Sağolsun belediyenin pek umrunda olmamış, sanırım ekipleri 200 evlerden fırsat bulamamıştır.

 2. puslu kentli dedi ki:

  şu kadar karda tatil yapılıyor ya….aklım almıyor.
  zaman ve bilgi kaybı…….
  biraz zahmet sıkıntı olunca tatil o ya ne memleket
  biraz sıkıntıya girelim ya…..
  bizim zamanımızda bir uçtan bir uca yenişehire karda buzda okula gider ellerimiz çatlar donardık ya..en az ondakika ısınma dan sonra ders yapardık biraz çocuklarımızı sıkı eğitmek hertürlü koşula alıştırmak lazım diye düşünüyorum gönül dostları. iyi günler

 3. Mnb dedi ki:

  Üniversite de tatil mi acaba?

Son Yorumlar

© 2010-2015 Karabük Net Haber ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İHA Abonesiyiz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle