Whatsapp Hattı: 0535 085 69 00

ÇİÇEK ŞELALESİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

10 Mayıs 2017 15:43 Paylaş Twitle Metin Boyutu: Küçült Büyüt

KENTİN ÇEŞİTLİ YERLERİNE YAPILMASI PLANLANAN ÇİÇEK ŞELALESİNİN İLKİ TAMAMLANDI

Karabük Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Kent Meydanında yapımı gerçekleştirilen saksılı çiçek şelalesi büyük beğeni topladı.

Karabük’ün çeşitli noktalarına yapılacak olan çiçek süslemelerinden ilki olan çiçek şelalesi Kent Meydanının önüne yapıldı.

Bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte kent estetiğine yönelik çalışmalara ağırlık vermeye başladıklarını belirten Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; “Rengarenk çiçeklerin açtığı meydan ve parklarda ortaya çıkan görüntü, vatandaşlarımız tarafından çok beğeniliyor. Kent Meydanına yaptığımız saksılı çiçek şelalesi çalışmamız vatandaşlarımızın büyük beğenisini kazandı. Aileleriyle birlikte meydan ve parklara gelenler günün her saatinde renkli bir seyir keyfi yaşıyor. Rengarenk çiçeklerle donatılan meydan ve şehir merkezlerinde, mevsim itibariyle yıl sonuna kadar çiçeklendirme çalışmalarına aralıksız devam edilecek” dedi.

Bu haber toplam 5.092 kez okundu.

PrintPDFE-mail
Yorumunuz
Bu Haberi

ÇİÇEK ŞELALESİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI için 3 Yorum

  1. hcuvadar dedi ki:

    Naim demir arkadaşıma katılıyorum yazık oluyor bu Karabük e basın da bu haberi şaşaalı bir şekilde belediyenin reklamını yapar bir şekilde vermesi,belediyenin yapmadığı yol ve kaldırım konusunda hiç bir eleştirel bir şekilde haber yapmaması düşündürücüdür. kent meydanını Karabüke yakışacak şekilde, vatandaşın her daim meydanda gezebildiği eğlenebildiği kısacası 24 saat üzerinde yaşanabilir bir meydan olarak yeniden düzenlenmezse burası 360 gün bomboş öylece kalır bizlerde devamlı şekilde konuşudr dururuz. sayın Belediye Başkanımız da Karabük te yaşayanların yanı kısacası kamuoyunun sesine kulak vermemiş olur.yani buradan ben defalarca yazdığım ve eleştirdiğim halde hiçbir şekilde belediyeden olumlu veya olumsuz bir yanıt gelmemiştir.En kısa zamanda belediyenin bu konulara daha duyarlı davranması hususunu sayın başkanının bilgilerine arzz ederim.

  2. emre dedi ki:

    Çiçekler tamam da bu karabukun yollarini kim yapacak. Hicbir yerde yol namina birsey yok. Cumapazarinin arka zonguldak yolu daha yeni yapildi. Uzerine bi yagmur yagdi suanki durumuna gidinde bakin. Aydinlikevler de artik yol namina birsey kalmayacak yakinda. O kadar telefonla bildirmemize ragmen yine yapilmiyor yine yapilmiyor. Simdi arasak belediyeyi kesin ya bu havada asfalt atilmaz der yada oralari programimiza aldik derler. Ama ne yapan var ne ilgilenen

  3. naim demir dedi ki:

    O meydanı çiçeğe boğsanız ne olur, anca koca bir beton yığınını gizlemiş olursunuz. Karabük’ e atılmış en büyük kazıktır o meydan. Biri çıksın desin ki, meydan şu işe yarıyor … Yılda üç beş miting için milleti ufacık şehir merkezine yığmaya gerek varmıy dı?

Son Yorumlar

© 2010-2015 Karabük Net Haber ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İHA Abonesiyiz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle