Hoşgeldiniz   Sitemizde haberde toplam onaylı yorum bulunmaktadır.

CEYLAN “44 BİN OY HEDEFLİYORUZ”

15 Aralık 2013 Paylaş Twitle Metin Boyutu: Küçült Büyüt

AK PARTİ KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET CEYLAN, 44 BİN OY ALMAYI HEDEFLEDİKLERİNİ BELİRTTİ

 

CEYLAN “BU SEÇİMLER, KARABÜK İÇİN FIRSATLARI BARINDIRAN BİR SEÇİM OLACAK”

 

ceylan-44bin-oy

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan, partisinin Karabük’teki oy potansiyelinin kamuoyuna son olarak yansıyan anketlerdeki gibi olmadığını ve daha yüksek olduğunu belirtti.

Ceylan, 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde 44 Bin gibi bir oy almayı hedeflediklerini ifade ederek şu açıklamalarda bulundu;

cylan-haber-yazi“Kamuoyuna yansıyan son anket sonuçları bizim oy potansiyelimizi yansıtmıyor. En son genel seçimlerde AK Parti’nin oy oranı %58 civarında. Benimde aday olduğum 2007 genel seçimlerinde de %56-57 civarında oy almıştık. Tabi ki 2009 yerel seçimlerinde partimiz açısından bir yol kazası oldu. Bu yerel seçimleri de bu şekilde olacak diye değerlendirmemek lazım. Teşkilatımız çok prensipli ve bilimsel bir şekilde çalışıyor. Bizim merkez ilçeye kayıtlı üye sayımız 22 bin civarında ve her geçen gün artıyor. Arkadaşlarımız mahalle mahalle teşkilatlanıyor. Karabük’ün 27 mahallesinde mahalle başkanları ve 15 kişilik yönetim kurulu söz konusu. Çok ciddi ve disiplinli bir teşkilat çalışması yürütüyoruz. Dolayısıyla 22 bin üyenin yanlarındaki eşleri ile birlikte 44 bin oy eder. Biz sadece üyelerimizin oylarını sandığa yansıtabilirsek bu oyu almış oluruz ve İnşallah ta buna gayret ediyoruz. Bu oran bile son genel seçimlerinde aldığımız oyu aşan bir orandır. Biz en son genel seçimlerinde aldığımız oy oranının üstünde bir oy alarak seçilmeyi hedefliyoruz ve buna da yürekten inanıyoruz. Elbette ki Karabük halkının sağduyusuna da inanıyoruz.”

Mehmet Ceylan, önümüzdeki yerel seçimlerin Karabük için sıradan bir seçim olmadığını ve büyük fırsatları barındıran bir yerel seçim olduğunu söyledi.

Karabük Belediye Başkan Adayı Ceylan “Bu seçimler sıradan bir belediye seçimleri değil. Çok iyi değerlendirilmesi gereken ve Karabük’ün önünde çok iyi bir fırsatı barındıran bir seçim olacak bu. Niçin derseniz, burada partimizin iki numaralı bir ismi var. Sayın Mehmet Ali Şahin Bey, şu anda Genel Başkanımıza vekâlet eden bir konumda. Hemen bu seçimlerden sonra, üç dört ay sonra, Ağustos ayında bir Cumhurbaşkanlığı seçimleri yaşayacağız. Tabi bu seçim sonrası da Sayın Mehmet Ali Şahin Bey’e çok önemli görevler düşeceği inancındayım. Sayın Başbakanımız Cumhurbaşkanı olarak seçildiği zaman, parti tüzüğü gereği ona Sayın Şahin vekalet etmesi gerekiyor. Sayın Mehmet Ali Şahin Bey için Başbakanlık görevini de bekliyoruz. Sayın Şahin’in, Başbakanımızın, Teşkilatımızın ve halkımızın desteklerini alarak, Karabük’ün 20-30 yılda yapılacağı icraatları çok kısa bir sürede gerçekleştirebiliriz.” Diye konuştu.

Bu haber toplam 315 kez okundu.

PrintPDFE-mail
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

CEYLAN “44 BİN OY HEDEFLİYORUZ” için 44 Yorum

 1. Karabük Fatihi diyor ki:

  Eğer bu Karabük halkı seni seçimlerde rezil etmezse her şeyi hak ediyor demektir. İşte o zaman iki dönem milletvikilliğin, bir de bakan yardımcılığın zamanında aldığın ücretler helalı hoş olsun.

 2. Karabük Fatihi diyor ki:

  Vatandaşın ömrü beklemekle geçti, hâlâ bekliyor ama umduğunu bulamadı. Sen de bekle CYLN 44 bin oy bakalım ne zaman alırsın. Eeeee devir daim dünyası, şimdi sende bekleme sırası… :)

 3. birbilen diyor ki:

  AKPARTİNİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET CEYLANIN PROJELERİ MUHTEŞEMDİ GERCEKTEN KARABÜKÜN YEREL BELEDİYECİLİK ANLAMINDA REFORM DERECESİNDE PROJELER. ASLINDA BU PROJELER HER KESİN AKLINDA OLAN FAKAT YAPILAMAYAN PROJLERDİ YANİ BU ASLINDA MHP Lİ BELEDİYE BAŞKANININ YAPAMADIGI PROJELERDİ. MHPLİ BELEDİYE BAŞKANI VERGİLİ ASANSÖR VE YÜRÜYEN MERDİVEN YAPMAKTAN BUNLARA SIRA GELMİYORDU ASLINDA GÖZ BOYAYN İŞLER DAHA KOLAYINA GİDİYORDU. 2002 YILINDAN BERİ 11 YILLIK AKPARTİ İKTİDARINDA 2 DÖNEM MİLLETVEKİLLİGİ YAPMIŞ VE BU DÖNEMDE KALKINMA BAKAN YARDIMCISI OLMUŞ SICAK VE GÜLER YÜZLÜ MEHMET CEYLAN HÜKÜMETİN YAPACAGI HER TÜRLÜ YATIRIMLARI GETİREN VEKİLLERİMİZDEN BİRİDİR. BUGÜN ÖGÜNDÜGÜMÜZ 30 BİNLERİ GECEN ÜNÜVERSİTEMİZİN KURULMASINDA BÜYÜK EMEKLERİ GECMİŞTİR. YAPILAN MUHTEŞEM HASTANE YARTIMINDA, KARAYOLLARI, POLİS MESLEK YÜKSEK OKULU, KAMU BİNALARI, BUGUN MHPLİ BELEDİYE BAŞKNIN KENDİ YAPMIŞ GİBİ ÖĞÜNDÜĞÜ DOĞALGAZ VE SU ARITMA TESİSİ BU İKİ YATIRIM HANE BAŞI YILLIK 3000 TL Yİ BUNLAR TASARRUF SAĞLAMIŞTIR. HATIRLARSINIZ MHPLİ BELEDİYE BAŞKANI DOGALGAZ GELDİGİNE İNANMADIGI İÇİN TÜP GAZ YAKIYORLAR DEMİŞTİ BUGUN NE DİYOR BEN GETİRDİM DİYOR AMA KARABÜK HALKI BUNU GÖRÜYOR VE BİLİYOR. MEHMET CEYLAN KARABÜK İÇİN BELEDİYECİLİK ANLAMINDA İNANCIM MEHMET CEYLANLA MODERN KENT OLMA VE MARKA ŞEHİR OLMA YÖNÜNDE BAŞARILI OLACAGIZ.

  • mert diyor ki:

   mehmet ceylan çok dürüst ve projeleri süperde o projeleri millet vekili iken neden yapmamış RAFET beyin beyenmedigin asönsör ve merdivenleri neden hüseyin erer yapmamış millet vekili iken mehmet ceylan neden yapmamış bize üniversite ile övünmeyin kardemir yardım yapmasaydı hükümet bu yatırımın yarısını bile yapamazdı SAYIN RAFET BEY in yaptıgı hizmetleri eleştirmeyin yapacaklarınızı söleyin halka akp nin 11 yıllık iktidarında karabük MODERN KENT ve MARKA ŞEHİR olmadıda mehmet ceylan başkan oluncamı olacakmış mehmet ceylanda az cesaret varsa kendisi propaganda yapsın arkasına mehmet ali şahini almasın SAYIN RAFET VERGİLİ arkasına kimseyi almıyor ne demek istedigimi anlamışınızdır

 4. Tarafsız diyor ki:

  Sayın Ceylan diyor ki bak il başkanı madem senin 22000 üyen var sonuçlara nasıl yansıyacak görelim madem en disiplinli en çalışkan teşkilat biziz görelim bakalım İl başkanı Ömer bey Milletvekilliği önündeki en büyük engeli belediye adayı yaptırarak ve seçimi kaybetmesini sağlayarak ortadan kaldıracak Ceylanda bunun farkında oda il başkanına baskı yapıyor şimdi BURADAN AKPLİ ARKADAŞLARA DİYORUM Kİ HİÇ BOŞUNA UĞRAŞMAYIN SİZİN BAŞTAKİLER SEÇİMİ KAZANMAK İSTEMİYOR SİZDE BURDA BOŞ BOŞ YORUM YAPIYONUZ HÜSEYİN ERERE OYNANAN OYUN CEYLANA OYNANACAK EEEEEEEE ETME BULMA DÜNYASI :D

 5. Mert diyor ki:

  100 tane oyum olsun 1 tanesini vermem çok açık söylüyorum. Mega dediğiniz projeler Rafet başkanın 1 projesi etmez.

 6. karabüklü esnaf diyor ki:

  yaşar isimli yoruma katılıyorum. 8 sene milletvekilliğinde Karabükte kaç tane Karabük te doğmuş büyümüş insan Müdür olabildi, neden hep dışardan adam getirdiniz. Şu an yatırım yapabilecek olan tüm İl Müdürlüğünde yabancı Müdürler var, onlarda olursa olur olmazsa çay demleriz mantığında iş yapıyor, nasıl olsa 3-5 sene sonra Karabükten giderim, nasıl olsa emekli olunca Karabükte yaşamayacağım banane diyor. karabüğün kendi çoçuğu il müdürlüklerine atansın bak ne hizmetler getiriyor. istemesini bileceksin

 7. kamil diyor ki:

  bırak 44 binide sayın ceylan sen yanına ruhiyi il genel meclisi icin alıp metin armutcu mehmet ozcelik ve ismail celen i de belediye meclisi icin alıp sokakta vatandastan oy iste huseyin erer in aldıgı 20 bin oyu zor alırsın gelfigin gunden bu gune hata ustune hata yapıyosun 34bin oy rafet bey alır 20bin oy siz alırsınız 7 bin oyda digerlerine dagılır. yaz bu dediklerimi bir tarafa sayın ceylan 1 nisan sabahı kanmil demişti dersin

 8. Selma Akın diyor ki:

  Sayın Ceylan 20-30 yılda Karabük’e yapılacakları kısa sürede gerçekleştiririz diyorsunuz da yaklaşık 20 yıldır Karabük’e katkınız ortada. Bugüne kadar muhalefette miydiniz de gerçekleştiremediniz bu mega vaatleri?

 9. Yaşar diyor ki:

  Sayın Ceylana bir sorum olacak;

  Karabüke gelmiş en başarılı bürokratlardan biri olan Vali Can Direkçi 8-9 ayda Karabükte çok güzel şeyler yaptı,3-5 sene kalsa karabükün ufku açılacaktı biz ona inanıyorduk,valimiz hala akıllarda, Can bey ne şekilde ve ne için görevden alınıp Ankaraya merkeze çekildi, neden ona sahip çıkılmadı,oda gururuna yediremedi emekli oldu ama hala Karabük lafı geçince oraya koşuyor, bu soruma cevap bekliyorum.

 10. Yaşar diyor ki:

  8 sene milletvekilliğinde Karabükte kaç tane Karabük te doğmuş büyümüş insan Müdür olabildi, neden hep dışardan adam getirdiniz. Şu an yatırım yapabilecek olan tüm İl Müdürlüğünde yabancı Müdürler var,onlarda olursa olur olmazsa çay demleriz mantığında iş yapıyor,nasıl olsa 3-5 sene sonra Karabükten giderim,nasıl olsa emekli olunca Karabükte yaşamayacağım banane diyor.En son Kamu Hastaneler birliğine dışardan adam getirdiniz,o işi Karabükte yapabilecek insan yok muydu,Karabük bu kadar mı aciz bir memleket mi?

  Bir tarafta Devletin tüm imkanları ile seçim kazanmaya çalışan, proje hazırlayan bir aday

  Diğer tarafta Belediye bütçesi ile proje hazırlayan bir aday

  hangisi daha gerçekçi herkes dönüp arkaya baksın,bu projelerin uygulanabilirliğini sorgalsın ve elini vicdanına koyup oyunu öyle atsın.

 11. mert diyor ki:

  sayın ceylan matematiksel hesabınız çok güzel 22 000 üyeniz olabilir peki soruyorum size sizin üyeleriniz size oy verecekmi ben ak partil üyesiyim ama kesinlikle size oy vermem vede alehinize çalışırım siz kardemirde cellatlık yapan ruhi ayhanı yanınıza alırsanız daha çokkkkk seçim kaybedersiniz. sizin çok vaatlerinizi duyduk ama hiç birinin aslı çıkmadı sayın RAFET BEY verdigi bütün sözleri tuttu geçen dönem RAFET beye oy vermedim ama bu dönem kesinlikle oylarım başkana

 12. Arif ÇELİKKAYA diyor ki:

  Muhterem arkadaşlar, herkes gibi adayların projelerini yakından takip ederek doğru kişiyi bulmaya çalışıyorum. Ancak sizlerle paylaşmak istediğim bir şey dikkatimi çekti ve cevabını bilmediğimden bilen varsa öğrenmek istediğimden dolayı sormak istedim. Basında duyurulduğuna göre sayın Rafet Vergili proje sunum toplantısını özel bir tesiste (Büyük Kulüp’te) gerçekleştirecekmiş; ama sayın Mehmet Ceylan bunu Nafiz Kayalı Gençlik Merkezi’nde yaptı. Bu konu dikkatimi çekti. Bildiğim kadarıyla burası devletin yeri, yanılıyorsam düzeltin lütfen. Buralar belli tanıtımlarda toplantılarda kullanılırken kiralanıyor mu acaba? Ya da sayın Vergili neden burayı kullanmadı bunu merak ettim. hepinize saygı ve selamlar. Arif Çelikkaya

 13. hasan diyor ki:

  Bu seçimde oyumu akp ye vereceğim. Ama rafet beye geçen seçimi kazandığı için minnet borçluyum. Bir önceki seçimi kazanmasaydı sayın Ceylanın mega projelerinin hiçbiri gündeme gelmez yine çiçekler sökülüp dikilirdi. Şimdi başbakan anladı ki Karabük halkı artık hizmet istiyor ve karşılığı olmadığında sandığa gömüyor. Bu sebeple bu seçime bu kadar titiz hazırlanıldı ve başbakanın özel ilgi gösterdiği iller arasına girdik.

  • ziya diyor ki:

   Başbakan özel ilgi gösterdiği il, nasıl özel ilgi o? araştırda bak, tunceli ile olması gereken aynı hizmeti görmeden ileri nasıl özel ilgi görmüş? bukadarcıkta hizmete zaten özel ilgi gerekmiyordu! bu kadarıda olmaz ise, karabükte il özel idaresi kapatılması gerekiyordu, yapılanda zaten asli görevleridir!!

  • Erol diyor ki:

   Siz o proje diye sunulan başlıkları Allah korusun Mehmet Ceylan başkan falan olursa yapacağını mı düşünüyorsunuz. Tamamen aldanıyorsunuz sizinle hayatına iddiaya girerim bunları yapamayacağına dair. Çünkü safranbolu da iki dönem hiçbirşey yapmadı. Safranbolu da oturuyorum gelin bakın ne yapmış. Bana yaptığı iki tane proje göstersin ben özür dileyip elini öpeyim Ceylan ın.

 14. alican diyor ki:

  Sayın Ceylan 10 bin tane oyum olsa bir tanesini vermem size. Belediye Başkanıyken, Milletvekiliyken, Bakan yardımcısıyken ne yaptınız Allah aşkına. Bu Karabük için neyin kavgasını verdiniz Allah aşkına? Teşvikler çevre illere giderken çıkıp başbakanın karşısına noluyor efendim Karabük niyee öksüz kalıyor diyebildinizmi? Bunu deseydiniz bugün Karabükte kahramandınız. Heykeliniz dikilirdi. Diyemediniz güle güle size…

 15. ak partili diyor ki:

  OOOOO OOOO OOOO NELER GORUYORUM AK PARTİM NE HALLERE DUSMUS 2009 DA KAPI KAPI DOLASIP DURSUN İCİN OY İSTEYEN KARDEMİRDE 307 İŞCİNİN CELLADI OLAN RUHİ YE AK PARTİDEN İL GENEL MECLİSİ SOZU VERİLMİŞ PROJELERİNİ ACIKLADIGI TOPLANTIDA EN ÖN SAFTA .. DİGER YANDA HERKESİN AK PARTİDE NEFRETLE BAKTIGI METİN ARMUTCUDA BELEDİYE MECLİSİNDEDE CEYLANIN SAG KOLU OLACAKMIS NE GUZEL DUNYA YA BUNLAR YA KARABUKTE YASAMIYOR YADA KAFALARINI KUMA SOKMUSLAR SADECE BU 2 İSİM BIRAKIN PARTİYE OY GETİRMEYİ ENAZ 5BİN OY KAYBETTİRMEZSE ETEK GİYER SOKAKLARDA GEZERİM

  • Ak Partili diyor ki:

   Ben burada birşeyler yazarken beni Ak Partili olmamakla suçluyorlardı. Bu suçlayanların Ak partililiğinden şüphe ederim. Ruhi, Metin Armutçu, Esentepede Hasan Misoğlunun oğlu. Bunlar partiye oy kazandıracak kişiler mişşşş. Hüseyin Ererden kötü olacaksın Mehmet Ceylan. Eğer Hüseyin Erer kadar oy al ben Ak Partiden istifa edeceğim. Yav insan biraz edrafına bakar yaa. Proje diye adlandırdığın şeylerin hepsi ya yapılmış şeyler ya kopya projeler. Kim yanıltıyor sizi böyle kimm

  • mehmetali diyor ki:

   arkadaşlar birazcık rahat olun. rafet bey inşallah oy oranını ikiye katlayarak gelecek. hayır dualarımız rafet beyle. şimdi bunlar gündem de olmak için olmadık şeyler söyleyecek. ne kadar çapa sarf etseler de akp il teşkilatının ne verdiği ortada. Tek gündem var oda sayın Rafet vergili

 16. KARDEMİRLİ diyor ki:

  sayın ceylan kardemir işçisinin %42 ni alan
  kardemir işçisinin çocukları illa okuyacak diye bir kural yok diyen
  kendileri işçi üzerinden anormal şekile rant elde eden ruhi gibi hakkı gibi özellikle kardemir işçisi tarafından beddua ile anılan bu insanlar etrafınfa olduğu sürece kazanma şansın yok. bunu asla unutma
  iktidarda olduğunuz için bunlar yanınızda……….

 17. mirat diyor ki:

  Ya sayin başbakan cumhurbaskanlığıni goremezse, yada M.ali Şahin o zamana ömrü yetmezse kişilerden medet uman bi aday, diğer tarafta ben projelerimle karsiniza çıkip oy isterim diyen aday seçme hakki vatandasta. AGACA YASLANMA CURUR İNSANA YASLANMA OLUR ….

 18. mirat diyor ki:

  Bırak başbakanı, cumhurbaskanını.. Basbakanin c.baskani olunca M.Ali Şahinin başbakan olmasini, sen nesin ne yapacaksin? Belediye secimi bu unuttun mu sayin Ceylan aday da sensin :)

 19. ziya diyor ki:

  Sayın ceylan, sen safranbolu belediye başkanlığıda yaptın,oraya ne hizmetlerin olduki? halada safranbolu akp elinde değilmi? hala arıtılmış su yerine kireçli su içiyoruz! senin zamanında,kıranköy meydan göbeğiyle oyalandınız, şimdiki başkanınızda, meydandaki anıtla uğraşıp, yalnız heykelin yerini değiştirdi! onun dışında bir çoğu yargıya taşınan yolsuzluklardan başka yaptığınız ne kaldı? yok asfaltlama yapılmış! her hangi bir muhtara sizdeki imkan verilse, sizden fazlasını yapmayı becerirdi! 35 bin nufusa hizmet edemeyen siz, karabüke hiç bir şey yapamazsınız! m.ali bey başbakan yardımcısı olduğu ve karabük m.v olduğu halde, yıllarca önce başlanan bir yüzme havuzu, bir statyumu bittirtemedi, neymiş! m. ali bey başbakan olacakmış, işte ancak, stat ve yüzme havuzunu yaparsınız! raffet beyden önce belediye akp nin elinde değilmiydi, akp liler ne hizmet verdiğini görmedilermi? geçmiş hizmetleriniz, geleceğin teminatı olduğuna göre, yalnız şahsi ticaretlerinizle ilgilenmekten başka bir şey yapacak ne ufkunuz, nede cesaretiniz vardır!!

 20. hüseyin Yıldız diyor ki:

  Mehmet ceylan beyefendiye tek sözüm lafla peynir gemisi yürümez sizin Safranboludaki vaatlerinizide iyi biliyoruz özellikle esnaflari uyarıyorum aman diyorum size neler çektirdi bize Allah biliyo. Rafet vergi bizim Karabük için ikinci Atatürk yüzde 70de fark olur sizin o parmak hesabinizi ilkokulda yapiyolar.

 21. Efe diyor ki:

  Kurtlar ; En Çok Ceylan Sever…

  Birde Karabükte 2 dönem Milletvekili oldunuz ne hizmet yaptınızda , şimdi çıkmış bol keseden atıyorsunuz.
  Mehmet ali Şahin beyde Milletvekili seçiminde 3 sene önce Karabük hizmet görcek demişti gördük…

  Bi Karabükspor Stadı ve
  Üniversite Havuzunu bitiremediniz.
  Karabüke teşvik getiremediniz.

  Uyan karabük uyann
  Rafet Başkan Yanındayız

 22. UĞUR AYDIN diyor ki:

  HAYIR MEHMET ALİ ŞAHİN İNŞALLAH BAŞBAKAN OLSUN DA MEHMET CEYLAN SEÇİLMEZSE KARABÜKE HİÇBİEY YAPMAYACAKMI? MEHMET CEYLAN NEDEN ONUN BUNUN YAPTIKLARINI SÖYLEYİP DURUYOR? MEHMET ALİ ŞAHİN BÖYLE OLACAK AKPARTİ HÜKÜMETİ BÖYLE YAPTI. SENELERDİR YEREL YÖNETİM MUHALEFETTEYDFİ HÜSEYİN ERER SEÇİLMEDİ DİYE HÜKÜMET KARABÜKE CEZA MI KESTİ* EĞER BÖYLEYSE RAFET BEY GÖREVDEYKEN BÖYLE ENGELLEMELERLE KARŞILAŞTIYSA O ZAMAN HARİKALAR YARATMIŞ DEMELİ. GERÇİ ADAM ÖYLE BİŞEY DE DEMİYOR VE HÜKÜMETE MEHMET ALİ ŞAHİNE HEP TEŞEKKÜR EDİYOR. E O ZAMAN MEHMET BEY NİYE HEP GENEL SİYASETİ YERELE BİR SOPAYMIŞ GİBİ GÖSTERİYTOR? SEÇİLİRSE KENTİ BÖYLE Mİ YÖNETECEK? bÖYLE OLACAKSA SIKINTI. BİZDENSEN BAKARAIZ YOKSA EZERİZ Mİ DİYECEK. BÖYLE BİR SİYASETİN KARABÜKE FAYDASI DEĞİL ZARARI OLUR. BU NASIL BİR ANLAYIŞ BÖYLE

 23. okyanus otesi diyor ki:

  Sayin Ceylan, biz sizi basbakan yardimcisi olarak gormek isteriz sayin Sahin in yaninda, Karabuk belediye baskanligi sizin gibi muthis bir beyne yazik etmek olur, onun icin oyumuz baskan Vergili’ye.

 24. timur özdemir diyor ki:

  mehmet ceylana bi sorum var vatandaş olarak neden bu seçim karabük için büyük fırsat daha önceleri neydi o secimler oyunmuydu şimdimi karabük icin fırsat oluyo illahi şahin beyin başbakan vekilimi olması lazım olmayınca karabüke bişey yabılamazmı neden secimleri beklediniz siz ikdidar parti degilmisiniz neden karbüküm bütün kamu işleri gecikmeli oluyo neden bia karabüklü olarak bulgaristandan göcmenmi geldik karabük her zaman secimlerde hatırlıyonuz neden şapkanızı önünüze alıp bi düşünün ondan sonra karabük de oy istemeye çıkın seçilemezseniz karabüke hiç bişey yapmayacakmısınız yap mayında karabük kendi yagıyla kavrulur unutman çünkü bu zamana kadar kendi işini kendi yapan bi karabük var aynı osmallı devleti gibi unutman 2 dönem siz ikdidar parti olarak ankarada bulundunuz ama karabük aynı karabük ne degiştiniz bide mega projeler diyonuz siz ilk önce olan projeleri bitirdin ondan sonra konuşun karabük icin saygılarımla timur özdemir

 25. KEMAL diyor ki:

  valla iyi hesaplar ama dediğiniz tutmayacak.. bir 5 sene daha Karabük’te sadece her yerde yürüyen merdiven, geçit görmek istemiyoruz daha büyük projeler lazım… Ak Parti Karabükte alacak ve dediğiniz hesaplar olmayacak. biz SYN CEYLANA GÜVENİYORUZ…

 26. şükrü diyor ki:

  bu söylediklerinizi neden karabük milletvekili iken yapmayıp şimdi neden yapmayı düşünüyorsun neden karabükün 3 milletvekili 2 ye düştü

 27. Gökhan diyor ki:

  Sayın Ceylan,
  Güzel söylüyorsunuz ama neden tehdit söz konusu? Karabük neyi iyi değerlendirmeli? Nerede kaldı 2002 den beri Karabük’e verdiğiniz seçim vaadleriniz? Diyelim ki sayın Şahin söylediğiniz gibi başbakan oldu; peki kendisinin hiç mi içi sızlamayacak Karabük için? Karabük’ün gelişmesi için elinden gelen çabayı göstermeyecek mi? Kendisi Mersin’den mi yoksa Kars’tan mı veyahut Edirne’den mi yoksa Karabük’ü değil midir? Siz de buralısınız değil mi? Peki ya siz ne hissedeceksiniz? Seçim sonucuna göre farklı bir şehirde yaşama düşüncesinde misiniz? Karabük başbakan çıkartacak lakin belediye başkanı farklı bir partiye üye diye geriye mi gidecek? Hadi size oy vermeyenleri geçtim ya oy veren gençler işsiz, geçimsiz, sosyal olanaksız yaşayacaklar onları da mı düşünmeyeceksiniz? Vicdanınız bunu kaldırabilecek mi?

 28. Sayın CEYLAN sizin gibi 32 yılını devlete ve millete hizmetle geçirmiş büyüğümüzün tecrübeleriyle karabükü uçuracağına mega kent yapacağına inanıyoruz şimdiden hayırlı olsun üyelerimiz sağlam şekilde duruyor hesap doğru bende 45000 diyorum

  • Aykut diyor ki:

   Sallarken biraz destekli sallamak lazım. Belediye seçimlerinde kullanılan ve geçerli olan oy sayısı 60 bin. 45 bin oy alındığında %70 oy yapıyor:) onu Karabükte alabilecek tek kişi var o da Sn.Rafet Vergili. Bu 45 bin oyun en az 20 bin tanesini de Ak Partiden alır. Ama ben yine mütevazi olacağım ve tekrar daha önceki tahminimi yazacağım. Rafet Vergili %53 ile 32 bin oy alacak…18 belediye meclisi 3 de belediye meclisi kontenjanı olmak üzere 21 belediye meclisi üyesi çıkartacak…

  • tuna diyor ki:

   44 bin oyu Barzani şivan perver osman baydemirle el ele olduğunuz içinmi alacaksınızsayın ceylan işsizzlerin sayıı kadar üyeniz var onları işsizliklerini istismar edip iş vaadi yaptığınız için üye yaptınız. Sandıkta üye sayınız kadar oy alamayacaksınız.. Yoksa DPT gelme milletvekili olmanıza rağmen ve kalkınma bakan yardımcısı olmanıza rağmen hiç bir teşvik ve öncelikli yasadan Karabükü faydalandırmadığınız için mi yoksa Safranboluda başarısız olarak geçirdiğiniz yönetim için mi yoksa yakınınızı y.kurulu üyesi yaptığınız için mi hangi nedenle alacaksnız. Üye sayısına gelince sayın ceylan herşeyi her değeri istismar ediyorsunuz bu kez sandıkta istismarların yalanların cevabını alacaksınız.

  • ahmet7837 diyor ki:

   AHH NAMIK KEMAL AHHHH SEN BÜYÜK ADAMMIŞSIN BE :D NE DEMİŞ: HAYALLE YAŞAYANIN…… ARKASINDAN DA EKLEMİŞ YAŞAMAYANIN DA …………….
   SAYGILAR…..

 29. ahmet7837 diyor ki:

  Sayin ceylan karabuk u b sehir yapacak mis agustos ayinda rte c baskani olacakmis ya o zaman eyalet sisteminde eyalet basi olArak birak ondan bundan medet umma ne verdin bu gune kadar bundan sonra ne vereceksin sayin m ali sahin beyin arkasina siginip oy istem

 30. Metin ERGÜVEN diyor ki:

  Kendinizi kandırın siz şimdiye kadar ne yaptınızda bundan sonra karabük e ne yapacaksınız erzak kolileri karşılığında devletin resmi aracı ile partinize üye yapılan bir dünya insan var onların oyunuda hesap etmeyin bence seçimden bir gece önce artık makarna mı dağıtırsınız kömürüm dağıtırsınız bilinmez ama o sandıktan asla çıkamayacaksınız

 31. demir diyor ki:

  Komik.:)) sayın ceylan stend up yapıyor herhalde. hep aynı ağız şunu yapacaz bunu yapacaz. m.şahin katabukten aday oluncada aynı şeyleri söylemişlerdi. karabük çağ atlayacakti ne oldu hani bos çıktı hikaye 17 tane fabrika sırada bekliyordu. rafet vergili olmsaydi karabük hala eski karabük olacakti etrafınıza bir bakin heryerde imzası var…

 32. ahmet yılmaz diyor ki:

  Sayın mehmet ceylanla inşallah akgünlere yürüyeceğiz

 33. cafer diyor ki:

  Adamsin Mehmet Ceylan. Sen bu Karabuku buyuk sehir bile yaparsin.. Arkandayiz reissss..

 34. gercekler diyor ki:

  Sayın ceylan 2009 yerel seçim lerinde üye sayısının yarısı kadar oy aldigimiz sandiklar oldu. Hatta yönetim lerde olup oy vermeyenler oldu. UYE SAYILARI NA GORE HESAP YAPMAYIN. UYELERI SECIMDEN ONCE YEMEKLI BIR TOPLANTI YAPIN davet edin nekadari gelir. 1000 üye gelir mi zannetmiyorum.

analiz

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle