Whatsapp Hattı: 0535 085 69 00

BAKAN EROĞLU’NDAN GÖLET MÜJDESİ

10 Ocak 2017 16:43 Paylaş Twitle Metin Boyutu: Küçült Büyüt

ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI TARAFINDAN 2 ADET GÖLET YAPILACAĞININ MÜJDESİ VERİLDİ

Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından Karabük’ün Eskipazar ilçesine 2 adet gölet yapılacağı açıklandı.

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun talimatlarıyla Eskipazar Haslı ile Ova gölet ve sulamaları’nın kamulaştırma işlemlerine başlanacağı bildirildi.

Eskipazar Haslı ile Ova Gölet ve Sulamaları’nın kamulaştırma işlemlerinin yapılabilmesi maksadıyla gerekli kamu yararı kararı için düzenlenen olur, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu tarafından aynı gün imzalandı.
Orman ve Su İşleri BakanıProf. Dr. Veysel Eroğlu tarafından kamulaştırma yapılabilmesi için olur verilen Eskipazar Haslı göleti ve sulaması ile 2 bin 500 dekar, Ova göleti ve sulaması ile de 5 bin 500 dekar araziye su temin edilecek.

Bu haber toplam 7.814 kez okundu.

PrintPDFE-mail
Yorumunuz
Bu Haberi

BAKAN EROĞLU’NDAN GÖLET MÜJDESİ için 1 yorum

  1. mustafa çolakoğlu dedi ki:

    tarım arazilerini sulama amaçlı gölet yaptuğınızı söylüyor ve övünüyorsunuz. fakat müteahit daha çok kar etsin yatlarına yat katlarına kat katsın diye göletin hemen yanındaki köylünün tarım arazilerini dolgu malzemesi olarak kullandırıyorsunuz..bu ne perhiz ne lahana turşusu..siz bizim ile dalgamı geçiyorsunuz..tarım arazilerinn müteahitlere peşkeş çekilmaini istemiyoruz..

Son Yorumlar

© 2010-2015 Karabük Net Haber ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İHA Abonesiyiz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle